Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Buty damskie

Buty damskie prowadzenie i triathlon

Znajdź szeroką gamę produktów Buty damskie dla prowadzenie i triathlon. Odkryj najlepsze oferty w runnerinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Buty damskie

Marki Buty damskie

Jak wybrać buty do biegania

Buty codzienne

Pomimo tego, że codzienne buty do biegania nie są specjalnie zaprojektowane dla biegaczy, nadal możesz cieszyć się spacerami lub bieganiem po ulicach podczas ich noszenia. Zazwyczaj trenerzy fitness noszą zwykłe buty do biegania, aby schudnąć, przygotować się do wyścigu lub poprawić ogólną sprawność. Są wygodne i zapewniają przyzwoitą amortyzację. Upewnij się, że wybrany but jest dobrze dopasowany i lekki.

Buty do biegania

Wybierając buty do biegania, zachowaj równowagę między stabilnością, amortyzacją i wyczuciem podłoża. Musisz pamiętać o kilku ważnych punktach, takich jak cholewka, kołnierz kostki, kontur pięty, siodełko, palec u nogi, podeszwa środkowa, podeszwa zewnętrzna i amortyzacja pięty, aby uniknąć otarć i dyskomfortu podczas biegu. Buty do biegania muszą być dobrze dopasowane, wygodne w noszeniu i lekkie. Musi być wykonana z wysokiej jakości materiału i posiadać właściwości oddychające.

Kolce do biegania

Kolce do biegania zostały zaprojektowane tak, aby pomóc Ci szybciej biegać po nierównym terenie. Zapewniają dodatkową przyczepność i wsparcie przodostopia oraz poprawiają Twój krok. Jedyną wadą kolców do butów do biegania jest to, że szybciej noszą buty. Wybierając kolce do biegania , upewnij się, że są one wykonane z wytrzymałego materiału i przeznaczone do biegów długodystansowych.

Sandały

Bieganie w sandałach może wydawać się zaskakujące, ale są idealnym towarzyszem do intensywnego biegania w zróżnicowanym terenie, zwłaszcza w gorące letnie dni. Sandały do biegania są niezwykle lekkie, wygodne i lepiej amortyzują wstrząsy niż zwykłe buty. Upewnij się, że wybierasz odpowiedni rozmiar sandałów do biegania, które zapewniają uczucie bosych stóp podczas biegania na świeżym powietrzu.

Buty do biegania w terenie

Buty do biegania są świetne na gładkie tereny, ale gdy szlaki stają się nierówne, nierówne i trudniejsze do biegania, powinieneś wybrać buty do biegania w terenie. Są solidne, mocne i cięższe niż normalne buty do biegania. Adidas , Salomon , Nike , Asics , Altra , New Balance , Merrell , La Sportiva oraz New Balance to najpopularniejsze marki oferujące wysokiej jakości buty i sandały do biegania dla kobiet i mężczyzn.

Więcej o butach damskich:

Aby zapewnić bezpieczne i bezbolesne wrażenia z biegania, dobrze jest mieć w torbie akcesoria do biegania i części zamienne. W międzyczasie biegacz może potrzebować używać tych przedmiotów, takich jak sznurówki, gumki, sznurówki, wkładki, raki i tak dalej. A Lace Elastic to świetne akcesorium, które jest mocnym, ale elastycznym elastycznym sznurowadłem. Umożliwia łatwe przesuwanie butów bez uszkadzania pięty buta.