up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Trening prowadzenie i triathlon

Trening prowadzenie i triathlon

Znajdź szeroką gamę produktów Trening dla prowadzenie i triathlon. Odkryj najlepsze oferty w runnerinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Trening

Marki Trening

Jak trenować do swojego pierwszego triathlonu

Trenażery oddechowe

Trening Mięśni Oddechowych> RMT to zabieg, który pomaga poprawić funkcjonowanie mięśni oddechowych poprzez określone ćwiczenia. Trenażery mięśni oddechowych to przenośne urządzenia, które mają za zadanie wspierać i wzmacniać mięśnie wdechu i wydechu.
Te kompaktowe i przenośne urządzenia są łatwe w użyciu i przydatne do rozwijania siły i wytrzymałości ich mięśni oddechowych. Udowodniono, że trening mięśni oddechowych jest skuteczny w osiąganiu wyników sportowych. Dlatego wielu sportowców stosuje RMT jako część swojego treningu sportowego. Ultrabreathe , Sport2people , Gymstick , Eolos , Bh Fitness i Bodytone są najlepszymi producentami trenażerów oddechowych.

Szkolenie

Najbardziej podstawowym aspektem uczestnictwa w pierwszym triathlonie jest wybór wydarzenia, które odpowiada Twoim poziomom umiejętności i doświadczeniu. Rozważ udział w duathlonie, który jest połączeniem biegania i jazdy na rowerze. Możesz także zacząć od wyboru aquathlonu, który jest połączeniem pływania i biegania.
Cokolwiek wybierzesz, najlepszym sposobem na utrzymanie motywacji i trzymanie się swoich celów jest trening z ekspertem lub klubem. Aby doskonalić swoje umiejętności i osiągać lepsze wyniki w wyścigu, kluczem jest trening. Podczas treningu do swojego pierwszego triathlonu, powszechną wytyczną jest:

• Brak kondycji – zacznij 6 tygodni wcześniej
• Średnia kondycja – zacznij 4 tygodnie wcześniej

Bieżnie

Z pewnością możesz trenować do maratonu na bieżni. Bieżnia może być używana jako narzędzie treningowe do określonych treningów szybkości maratonu, a także do ogólnego treningu maratonu. W czasie mrozów lub upałów na zewnątrz dobrym pomysłem byłoby korzystanie z bieżni i uniknięcie potencjalnie niebezpiecznego treningu na zewnątrz.
Oprócz możliwości trenowania w pomieszczeniu, krótkie sesje treningowe na bieżni mogą pomóc w zwiększeniu prędkości podczas triathlonu. Bieżnie są świetnymi narzędziami treningowymi, jeśli są prawidłowo używane w rutynowym treningu. Jednak trening na bieżni może być również potencjalnie szkodliwy, jeśli biegacz nie wie, jak prawidłowo korzystać z urządzenia lub zmusza się, aby nadążyć za zbyt szybkim tempem/prędkością.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij