up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

plus
Oakley

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Opis produktu Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Dostosuj wygląd swoich okularów Oakley i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie używasz jej najbardziej. Wszystkie soczewki wymienne cechują się nieporównywalną klarownością, odpornością na uderzenia i filtrem 100% promieniowania UV Oakleys High Definition Optics® (HDO®).

Soczewki High Definition Optics®:

Wszystkie soczewki Oakley oferują technologię HDO® z następującymi zaletami:

Klarowność: konwencjonalne soczewki mogą powiększać obrazy. Precyzja HDO® zapewnia mniej zniekształcone widzenie w całym polu widzenia.

Refrakcja: w przypadku zwykłych soczewek przedmioty nie są tak naprawdę, gdzie je widzisz. HDO® oferuje bardziej realistyczny obraz, dzięki czemu Twój mózg nie będzie musiał pracować w nadgodzinach.

Ochrona UV: Wszystkie soczewki Oakley blokują 100% promieni UVA, UVB i UVC oraz szkodliwe niebieskie światło o długości do 400 nm.


Teraz możesz złożć zamówienie bez konieczności wychodzenia z domu w runnerinn, sklepie internetowym specjalizującym się w produktach prowadzenie i triathlon. Chcemy, abyś spędzał czas w sposób niepowtarzalny i dlatego oferujemy największy wybór Części zapasowe, produktów Oakley. Dowiedz się więcej o produktach prowadzenie i triathlon. Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses zaprojektowany został by zapewnić pełen komfort podczas wykonywania swojego ulubionego sportu lub codziennych czynności.

Cechy Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.2 - Zachmurzenie/słabym oświetleniu
Kolor
Różowy
Pomarańczowy
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Świetnie

-

Oakley nigdy nie zawodzi.

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Polecam to

-

Polecam do zakupu. doskonałe soczewki. dbaj o oczy.

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Najlepszy!

-

Od lat używam okularów Oakley i ta soczewka jest moją ulubioną. Idealny w każdych warunkach, w tym o wschodzie i zachodzie słońca.

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Super miły!

-

wspaniały miły… naprawdę mi się podoba!

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Świetne soczewki - okropna dostawa

-

Fantastyczne soczewki - nudne dni dosłownie się rozjaśniają. I świetna cena. Ale: Inne zamówienie związane z rowerami z Bikeinn - dostawa na Węgry w 3 dni Zamówienie na soczewki ze Snowinn - 23 dni na Węgry. Brak komunikacji. Gorszący.

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Zamienny ekran oakley jawbreaker

-

Autentyczny kolorowy wyświetlacz Oakley Jawbreaker PRIZM zapewniający niskie nasłonecznienie za rozsądną cenę.

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Recenzja wymiennej soczewki oakley jawbreaker prism trail

-

fantastyczny produkt, prawie nie wiesz, że nosisz Oakley Jawbreaker, a soczewki Prism Trail sprawiają, że każdy element jest bardziej wyrazisty. doskonała i szybka obsługa ze snowinn w bezkonkurencyjnej cenie, zdecydowanie polecam.

Oakley Jawbreaker Prizm Trail Lenses

Świetny

-

Używam tego na przejażdżki wczesnym rankiem w ciemności oraz w ciągu dnia w warunkach słonecznych i pochmurnych. Bardzo wszechstronny obiektyw

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up