up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radar Polarized

Oakley Radar Polarized

plus
Oakley

Oakley Radar Polarized

Opis produktu Oakley Radar Polarized

Innowacja stojąca za wygodnym i bezpiecznym dopasowaniem, Unobtainium ® jest zintegrowana z klasyczną stylizacją tej ramy OMatter ™ inspirowanej Oakley Crosslink ™, łącząc rzeźbę z wszechstronnością, która nadąża za aktywnym stylem życia.


Funkcja:

Trzypunktowe dopasowanie: wygoda i wydajność, które utrzymują soczewki w precyzyjnym ustawieniu optycznym
Trwałość i całodzienny komfort lekkiego, odpornego na stres materiału ramy O Matter™
Zauszniki i nakładki na nos Unobtainium® zwiększają przyczepność z potem, zapewniając przyczepność bez poślizgu bez uszczerbku dla stylu
Oprawka odpowiednia dla średnich i dużych twarzy


Wszystkie produkty prowadzenie i triathlon z kategorii Części zapasowe mają wysoką jakość producenta i dbają o nawet najdrobniejsze szczegóły. W runnerinn znajdziesz szeroki wybór Sprzęt do biegania produktów od Oakley. Oakley Radar Polarized w cenie 111.99 $, z gwarancją najniższej ceny, bezpiecznej płatności i dostawy!

Cechy Oakley Radar Polarized

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Purpurowy
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up