up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radar Prizm Polarized

Oakley Radar Prizm Polarized

Oakley Radar Prizm Polarized

Oakley Radar Prizm Polarized

plus
Oakley

Oakley Radar Prizm Polarized

Opis produktu Oakley Radar Prizm Polarized

Prizm ™ Polarized cechuje się maksymalnym kontrastem i lepszą widocznością Prizm ™ z zaletami filtrowania olśnień Oakley HDPolarized.

Dostosuj wygląd swoich okularów Oakley i uzyskaj najlepszą wydajność optyczną tam, gdzie używasz jej najbardziej. Wszystkie soczewki wymienne cechują się nieporównywalną klarownością, odpornością na uderzenia i filtrem 100% UV Oakleys HIGH DEFINITION OPTICS® (HDO®).

Dane techniczne:

Dopasowanie: Standardowe

Transmisja światła: 14%

Warunki świetlne: zmieniające się warunki

Kontrast: Zwiększony


Zamierzasz kupić Oakley Radar Prizm Polarized? Wszystkie produkty Oakley mają najlepszą jakość, dzięki czemu można cieszyć się sportem bez żadnych komplikacji. Złóż zamówienie Oakley Radar Prizm Polarized i odbierz go w ciągu kilku dni. Naszym celem na runnerinn jest, aby dobre oferty były dostępne dla wszystkich. Mamy niedostępną nigdzie szeroką ofertę produktów prowadzenie i triathlon.

Cechy Oakley Radar Prizm Polarized

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Szary
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

-

Świetne soczewki. Jesień w nich jest bardzo piękna, nie chcę strzelać. Rzeczywistość przez okulary, jakby jakby, jest jeszcze wyraźniejsza - śmieciowe odcienie kolorów są odcinane.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up