up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Path Prizm Trail

plus
Oakley

Oakley Radarlock Path Prizm Trail

Opis produktu Oakley Radarlock Path Prizm Trail

Niezależnie od tego, czy chcesz mieć możliwość zmiany koloru soczewek dla swojej działalności lub środowiska, czy też wymiany istniejących soczewek, autentyczne soczewki Oakley® są jedynymi wymiennymi soczewkami wyprodukowanymi w celu spełnienia standardów jakości i przejrzystości optycznej firmy Oakley.

Soczewki i oprawki Oakley zostały zaprojektowane tak, aby bezproblemowo współpracować, zapewniając optymalne dopasowanie i komfort, ochronę przed uderzeniami oraz optykę HDO®.


Witaj, sprawdź naszą specjalną ofertę na Oakley Radarlock Path Prizm Trail! Pomyśl o runnerinn, przy zakupie dodatkowego wyposażenia do uprawiania prowadzenie i triathlon. runnerinn to sklep internetowy, który współpracuje z najlepszych krajowymi i międzynarodowymi markami, takimi jak Oakley. Można tu znaleźć wszystko, czego szukasz, aby cieszyć się sportem. Sprawdź dostępne produkty w Sprzęt do biegania.

Cechy Oakley Radarlock Path Prizm Trail

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.2 - Zachmurzenie/słabym oświetleniu
Kolor
Niebieski
Zielony
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Oakley Radarlock Path Prizm Trail

Kup

-

Jedna z najlepszych transakcji. Dzięki

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up