up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Photochromic

Oakley Radarlock Photochromic

Oakley Radarlock Photochromic

Oakley Radarlock Photochromic

plus
Oakley

Oakley Radarlock Photochromic

Opis produktu Oakley Radarlock Photochromic

Dostosuj się do zmieniających się warunków oświetleniowych lub po prostu zmień swój wygląd, przełączając się na inny obiektyw w kilka sekund. Wybierz kształt i kolor, aby zoptymalizować wydajność, i wybierz wentylowany projekt, jeśli chcesz uzyskać przepływ powietrza chłodzącego. Soczewki z powłoką Iridium® precyzyjnie dostosowują transmisję światła do otoczenia. Dostępne są soczewki bez wentylacji z polaryzacją, która blokuje oślepiające promienie olśnienia. Polaryzacja Oakley eliminuje zamglenie i zniekształcenia występujące w konwencjonalnych technologiach, aby stworzyć najlepszą spolaryzowaną optykę na planecie.

Funkcje:

Przepuszczalność światła: 23%

Transmisja światła (aktywowana): 23%

Warunki świetlne: zmiany warunków

Kontrast: neutralny


Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Oakley Radarlock Photochromic lub innych produktach marki Oakley w kategorii Sprzęt do biegania w runnerinn, masz szczęście, ponieważ mamy dużo ofert w postaci różnych produktów, byś mógł uprawiać swój ulubiony sport prowadzenie i triathlon z najlepszym sprzętem. Nie zapomnij również sprawdzić naszej kolekcji Części zapasowe, możesz wybrać produkty prowadzenie i triathlon od Oakley, jednej z największych marek w branży.

Cechy Oakley Radarlock Photochromic

Rodzaj soczewki
Fotochromiczny
Kolor
Przezroczysty
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki
Zakres Ochrony
Fotochromic 1-2

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

!

-

Świetny obiektyw, używam go od lat

Soczewka fotochromatyczna oakley radarlock

-

Szybka wysyłka i dobra komunikacja (online)

Wymienna soczewka radarlocka oakley fotochromowa

-

Dostępność i szybkość dostawy

Idealny zamiennik dla mojego dębu

-

BARDZO DOBRY PRODUKT, ABY WYMIENIĆ MOJE OAKLEJOWE OBIEKTY RADAROWE

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up