up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Radarlock Prizm Field

plus
Oakley

Oakley Radarlock Prizm Field

Opis produktu Oakley Radarlock Prizm Field

Niezależnie od tego, czy chcesz zmienić kolor soczewki w zależności od aktywności lub środowiska, czy też zastąpić istniejące soczewki, autentyczne soczewki Oakley® są jedynymi wymiennymi soczewkami wyprodukowanymi w celu spełnienia standardów jakości i przejrzystości optycznej Oakley.

Soczewki i oprawki Oakley zostały zaprojektowane tak, aby współpracowały ze sobą bezproblemowo, zapewniając optymalne dopasowanie i komfort, ochronę przed uderzeniami i optykę HDO®.


Dodatkowo, Oakley Radarlock Prizm Field w kategorii Sprzęt do biegania z naszego sklepu online prowadzenie i triathlon, znajdziesz inne powiązane produkty Części zapasowe. Jeśli jesteś zainteresowany kupnem innych produktów marki Oakley, w runnerinn, znajdziesz produkty prowadzenie i triathlon, które również Cię zainteresują. Oakley koncentruje się na innowacyjności i poprawie doświadczenia prowadzenie i triathlon zarówno dla początkujących, jak i zaawansowanych przy jednoczesnym zachowaniu niskich cen.

Cechy Oakley Radarlock Prizm Field

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.2 - Zachmurzenie/słabym oświetleniu
Kolor
Czerwony
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Recenzja

-

Szybka dostawa i przedmiot w dobrym stanie.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up