up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Salming EnRoute 2 Xialing

Salming EnRoute 2 Xialing

Salming EnRoute 2 Xialing

Salming EnRoute 2 Xialing

Salming EnRoute 2 Xialing

Salming EnRoute 2 Xialing

plus
Salming

Salming EnRoute 2 Xialing

Opis produktu Salming EnRoute 2 Xialing

EnRoute, od momentu premiery na wiosnę 2017 roku, szybko stał się butem dystansowym i treningowym Salming ze względu na jego niewielką wagę i wyczucie jazdy. Zachowując jednak wystarczającą amortyzację odbicia, aby zapewnić płynną jazdę. EnRoute to naturalny wybór do maratonu bostońskiego, a także wczesnych porannych biegów. Salming EnRoute wydobywa radość z biegania, buta, który może być twoim partnerem bez względu na to, jakie uderzenie stopy lub postać biegną.

Funkcje:

Podeszwa środkowa: RECOIL ™ + SoftFOAM ™

Podeszwa: Trwała lekka guma

Torsion: Torsion Efficiency Unit ™

Podszewka: Siatka

Dane techniczne:

Kropla: 6 mm

Waga: 192 g (7,5 US)

Stos: 24,5 mm pośrodku pięty 18,5 mm kulki stopy

Technologie:

3 BUDOWA WARSTW:

Pokrycie mil po kilometrze wymaga połączenia komfortu i trwałości. W związku z tym nasze buty zaprojektowane do pracy w trudniejszych warunkach wykorzystują 3-warstwową górną konstrukcję. Pierwsza warstwa materiału siatkowego zwiększa komfort, podczas gdy środek stabilizuje ruchy boczne i zmniejsza nacisk na stopę. Zewnętrzna cienka siatka zamyka się i owija z przodu w zgrabny sposób, zwiększając trwałość buta.

TGS 62/75 °:

Odległość od pięty do kuli stopy (62% buta) została zaprojektowana z dodatkową stabilnością, która kończy się w tak zwanej linii „baletowej” o kącie 75 °. Przed linią 75 ° wyposażyliśmy but w większą elastyczność, aby stymulować naturalne ruchy stopy. Funkcja TGS 62/75 ° zapewnia, że but wygina się dokładnie we właściwych miejscach, stymulując naturalne ruchy boczne i do przodu stopy.

EXO SKELETON:

Konstrukcja Exo Skeleton stabilizuje stopę w ruchach bocznych i zmniejsza ciśnienie w stawach MTP (stawów śródstopno-paliczkowych). Ta część konstrukcji eliminuje tarcie i zmniejsza wpływ sił bocznych na miękkie części stopy, zwłaszcza pod przednią częścią stopy.

TOE BOX:

Skrzynia z palcami jest bardziej pojemna, aby umożliwić przedniej stopie prawidłowe rozszerzanie się w fazie lądowania, dzięki czemu jest bardziej efektywna w perspektywie biomechanicznej.

JEDNOSTKA SKUTECZNOŚCI SKRĘTU ™:

Elastyczne, bez nadmiernego wsparcia - Jednostka Torsion Efficiency Unit zapewnia wytrzymałość buta. Jest odpowiednio umieszczony, aby wygenerować maksymalną wydajność pracy.

RECOIL ™ MIDSOLE:

Materiał w podeszwie środkowej to nowo opracowany związek o nazwie RECOIL ™, który jest super lekką mieszanką amortyzującą, która uwalnia wysoki efekt energii odbicia.

DROP 6MM:

Upadek pięty jest zasadniczo miarą tego, jak czuje się obcas buta do biegania. Jest to skrót od „spadek od pięty do palca”, skrócony do „upuszczenia”. Mówi o tym, ile pięta jest wyższa niż przednia. Przykład: But z obcasem o grubości 22 mm i przednią częścią stopy o grubości 16 mm będzie miał spadek pięty 6 mm. Buty do biegania Salming nigdy nie mają wyższego spadku niż 6 mm, ponieważ uważamy, że wyższy spadek negatywnie wpływa na naturalny bieg i utrudnia znalezienie idealnej formy biegania.

SOFTFOAM ™:

Mieszanka amortyzująca występująca w strefie uderzenia pięty zaprojektowana w celu zmniejszenia sił uderzenia. Obszar wkładki pięty SoftFOAM ™ ma o 70% lepsze właściwości pochłaniania wstrząsów niż standardowa podeszwa środkowa EVA. Połączone RECOIL ™ i SoftFOAM ™ tworzą konstrukcję wielowarstwową, aby zmaksymalizować wydajność.

HEELCUP:

Nasz kubek pięty jest specjalnie zaprojektowany, aby dodać minimalną wagę do twoich butów, tworząc transformowalne, adaptacyjne dopasowanie.


Jeśli chcesz kupić najlepsze produkty Obuwie damskie marki Salming, znalazłeś najlepsze miejsce w runnerinn. W runnerinn pracujemy z najlepszymi markami, jak Salming, aby zapewnić najlepszą jakość i najlepsze ceny na wszystkie nasze prowadzenie i triathlon produkty, jak Salming EnRoute 2 Xialing. Złóż zamówienie teraz, a otrzymasz Salming EnRoute 2 Xialing tak szybko, jak to możliwe.

Cechy Salming EnRoute 2 Xialing

Krok
Neutralny
Drop
5-8 mm
Kolor
Czarny
Waga obuwia
Poniżej 200 g
Szerokość buta
Standardowy

Szukasz butów do biegania?

Szukasz butów do biegania?

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie buty

Początek

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up