up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Salming EnRoute Shoe Xialing

Salming EnRoute Shoe Xialing

Salming EnRoute Shoe Xialing

Salming EnRoute Shoe Xialing

Salming EnRoute Shoe Xialing

plus
Salming

Salming EnRoute Shoe Xialing

Opis produktu Salming EnRoute Shoe Xialing

EnRoute do naturalnego kroku biegania. Uzyskane informacje zwrotne i wyniki sprzedaży osiągnięte w trakcie sezonu startowego 2017 dowiodły, że to, co udało nam się osiągnąć w procesie rozwoju, staje się rzeczywistością. EnRoute ugruntowało swoją pozycję na szczycie konkurencji, a jej miejsce jako sprawdzonego klasycznego buta do biegania na drodze wydaje się nieuniknione. Kręgosłupem EnRoute jest nasz system Natural Running Support System ™, który ułatwia każdemu biegaczowi znalezienie i pozostanie w naturalnej pozycji. Jeśli istnieje but do biegania dla wszystkich - EnRoute jest to !. Podszewka: siatka. Podeszwa środkowa: Recoil ™ + Recoil R ™. Podeszwa zewnętrzna: Trwała lekka guma. Stos: 24,5 mm środka pięty 18,3 mm kulka stopy. Skręcanie: urządzenie Torsion Efficiency Unit ™.

Jeśli interesuje Cię Salming EnRoute Shoe Xialing, musisz wiedzieć, że znajduje się u nas w magazynie w najlepszej cenie. Produkty z kategorii Obuwie damskie marki Salming mają najwyższą jakość. Salming projektuje produkty specjalnie dla prowadzenie i triathlon, które są zaprojektowane, dla wysokich wymagań klientów. Przekonaj się i wybieraj produkty, takie jak Salming EnRoute Shoe Xialing już dziś!

Cechy Salming EnRoute Shoe Xialing

Krok
Neutralny
Drop
5-8 mm
Kolor
Różowy
Waga obuwia
Od 250 g do 300 g
Szerokość buta
Standardowy

Szukasz butów do biegania?

Szukasz butów do biegania?

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie buty

Początek

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up