up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Salming Enroute Xialing

Salming Enroute Xialing

Salming Enroute Xialing

Salming Enroute Xialing

Salming Enroute Xialing

plus
Salming

Salming Enroute Xialing

Opis produktu Salming Enroute Xialing

Zapoznaj się z najlepszymi! Proces opracowywania EnRoute został oparty na systemie Salmings Natural Running Support Systemtrade NRSStrade, holistycznym podejściu, które ułatwia każdemu biegaczowi znalezienie i pozostanie w naturalnej pozycji.

EnRoute szybko stała się ikoną Salming, butem do biegania, który przetrwa próbę czasu, że możesz biegać bez względu na to, jaką stopę uderzysz lub jaką masz formę.

W drugiej generacji Enroute 2 w pełni zintegrowany ExoSkeletontrade został udoskonalony i zoptymalizowany w celu poprawy charakterystyki elastyczności przedniej części stopy.

Stało się to możliwe dzięki cofnięciu całego ExoSkeletontradeunit.

Natural Running Support SystemtradeNRSStrade


W sklepie runnerinn z prowadzenie i triathlon znajdziesz Salming Enroute Xialing w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Salming Enroute Xialing, m.in. z kategorii Obuwie damskie od swojego sklepu prowadzenie i triathlon online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów prowadzenie i triathlon na temat sprzętu, a także opinie o Salming Enroute Xialing.

Cechy Salming Enroute Xialing

Krok
Neutralny
Drop
5-8 mm
Kolor
Szary
Waga obuwia
Poniżej 200 g
Szerokość buta
Standardowy

Szukasz butów do biegania?

Szukasz butów do biegania?

Pomożemy Ci znaleźć odpowiednie buty

Początek

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up