up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Sigg Szerokie Usta Sport Touch 750ml

plus
Sigg

Sigg Szerokie Usta Sport Touch 750ml

Opis produktu Sigg Szerokie Usta Sport Touch 750ml

Elegancki, a jednocześnie funkcjonalny design tej sportowej butelki to gwarancja odwrócenia głowy - wszędzie tam, gdzie trenujesz w aktywnym życiu! Jego szczególnie ergonomiczny kształt i przyczepna powierzchnia sprawiają, że jest idealnym partnerem do treningu w każdym miejscu. Wysokiej jakości aluminiowa butelka nadająca się do recyklingu jest niezwykle lekka i wytrzymała i pasuje do wszystkich popularnych koszy na butelki rowerowych. Łączy w sobie 3-etapową czapkę sportową z adapterem WMB. Czyszczenie i napełnianie butelki jest tak łatwe - nawet kostki lodu pasują do tego SIGG! Materiał jest wolny od szkodliwych chemikaliów, takich jak substancje naśladujące estrogeny i ftalany - dla bezpieczniejszej i łatwiejszej przyjemności picia.


FUNKCJE:
Bez BPA:
Wszystkie składniki są bezpłatne 8 pa.
Zywnosc bezpieczna:
Ten Sig (produkt R został wyprodukowany z materiałów bezpiecznych dla żywności.
Wysokość: 26 cm
Ø: 7,1 cm
Waga: 161 gr.
Opieka:
Prać tylko ręcznie:
Zalecamy mycie tego produktu Sigæ ręcznie. Tylko w ten sposób zachowa swoją jakość na dłużejLubisz Sigg Szerokie Usta Sport Touch 750ml? Zapoznaj się z kolekcją fitness i odkryj duży wybór produktów do Sprzęt do fitnessu i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla fitness. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Sprzęt do fitnessu jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Sigg Szerokie Usta Sport Touch 750ml

Kolor
Czarny
Rodzaj produktu
Butelki
Pojemność
1.1-1.5L

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Sigg Szerokie Usta Sport Touch 750ml

Świetnie!

-

Produkt dotarł zgodnie z reklamą!

Zakupu dokonano 5 marca, a produkt dotarł 16 marca!

Polecam wszystkim!

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up