Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Sprzedawane i wysyłane przez

sprzedaż

Darmowa dostawa

Zwrot zamówienia

Powrót do poprzedniej strony | Strona Główna
Rehband

Zrównoważony

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

$ 25.99

Przed:

Oszczędzasz: %

Darmowa dostawa

Darmowy montaż

Brak opłat celnych do zapłaty.

Sprzedawane i wysyłane przez

Zobacz innych sprzedawców()

Tabela rozmiarów

Kolor:

Ten rozmiar jest niedostępny

Nie trać nadziei. Wpisz swój adres e-mail, a otrzymasz wiadomość, jeśli ten produkt będzie ponownie dostępny.

Niestety, nie mamy tej pozycji w magazynie

Oszczędzasz:

Dodaj do mojej pack 
KUP TERAZ JEDNYM KLIKNIĘCIEM

Inne dostępne kolory

Uzupełnij swój wygląd

Reportar error

Zobacz więcej podobnych produktów:

Opis produktu Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Rękaw Rehband Rx o grubości 5 mm zapewnia różnorodny trening, który wymaga zarówno zwinności, jak i wsparcia.

Konstrukcja tego produktu została opatrzona unikalnym patentem, zapewniającym anatomiczne dopasowanie. Kształt pozwala na bezpieczny, optymalny zakres ruchu. Stwarza to połączone ramy mentalne i fizyczne, aby twoje ciało poruszało się w kierunku siły - zamiast obrażeń. Podparcie kolan poprowadzi twoje ciało do prawidłowego ruchu, nie ograniczając rozwoju mięśni wokół kolana. Ten produkt łączy kluczowe zalety stabilności, kompresji i ciepła.

Kluczowe szczegóły:

Pomaga zapobiegać urazom, chroniąc stawy i tkanki miękkie

Wykonane z 5 mm SBR / neoprenu

Pasuje do prawego lub lewego kolana

Sprzedawane indywidualnie

Wspólne wsparcie i stabilność:

Zaprojektowany do różnorodnych treningów, takich jak podnoszenie ciężarów i trening obwodowy

Konstrukcja pozwala na bezpieczny, optymalny zakres ruchu

Poprawia kontrolę i koordynację mięśni

Pozostaje na miejscu podczas treningu

Zapewnia poczucie bezpieczeństwa psychicznego i fizycznego

Elastyczna kompresja:

Umożliwia zwinność i nie ogranicza ruchu

Ogrzewa i utrzymuje temperaturę mięśni podczas treningu

Zmniejsza straty energii mięśniowej

Wspomaga przepływ krwi, aby zmniejszyć stan zapalny i przyspieszyć powrót do zdrowia

Zmniejsza obciążenia kolan podczas treningu o wysokiej intensywności

Pomaga prawidłowo kierować ruchami ciała

Rehband Rx Knee Sleeve 5mm jest klasyfikowany jako wyrób medyczny i sprzedawany jako pojedyncza jednostka.

Opieka:

Można prać w pralce, ciepłe

Zalecana delikatna torba z siatki

Rx Knee Sleeve 5mm Funkcjonalność:

Kluczowe funkcje podpór Rehband to ciepło, kompresja i wzmocnienie wkładu odbiorczego. Tworzą one unikalną kompozycję, która razem zapobiega urazom, poprawia wydajność i ułatwia rehabilitację urazów. Otrzymasz kilka wyników, specyficznych dla każdego produktu.

Poczucie bezpieczeństwa:

Przez „poczucie bezpieczeństwa” rozumie się, że niezależnie od czynności osoba aktywna powinna czuć się bezpiecznie i być bezpieczniejsza podczas ćwiczeń. nie powinieneś martwić się o kontuzję lub ryzyko jej otrzymania, próbując skoncentrować się na wykonaniu ważnego ruchu podczas rywalizacji lub przygotowań do kluczowego momentu w grze.

Dzięki anatomicznemu dopasowaniu produkty rehabilitacyjne pozostają na miejscu podczas treningów. zalety odbioru i kompresji zapewniają większą stabilność i kontrolę, a także inne wyróżnione zalety omówione w tym rozdziale. Podsumowując, zarówno funkcje poprawiające wydajność, jak i psychiczne poczucie wsparcia są osiągane podczas ćwiczeń z produktami do zmiany kształtu.

Zapobieganie urazom:

Zapobieganie urazom ma kluczowe znaczenie dla aktywnego życia. zapobieganie urazom i działania powinny iść w parze. zapobieganie obejmuje nie tylko noszenie odpowiedniego rodzaju sprzętu zapobiegawczego dostosowanego do aktywnego trybu życia, ale może również obejmować regenerację między seriami, rozgrzewkę i rozgrzewkę, rozciąganie, rozłożenie częstotliwości i dawki ćwiczeń, zdrowe odżywianie itp.

Aktywność fizyczna może być naszym najtańszym lekarstwem. nic dziwnego, że wiele badań pokazuje, że wysoki wskaźnik aktywności fizycznej poprawia ogólny stan zdrowia i samopoczucie populacji. w związku z działalnością mogą wystąpić mniej lub bardziej poważne obrażenia, obrażenia często związane z nadużywaniem. Aby zapobiec prawdopodobieństwu wystąpienia obrażeń, ale także przyspieszyć powrót do zdrowia, jeśli tak się stanie, podparcia ochronne są cenne. sprzęt prewencyjny jest wykonany z konkretnego powodu, aby zapobiec obrażeniom początkowym i nawracającym. produkty rehband zostały zaprojektowane w celu zmniejszenia obrzęku, ochrony użytkownika przed tarciem i uderzeniami, a jednocześnie zapewnienia większej stabilności i wsparcia stawów i mięśni.

Występ:

Bez względu na sport, aktywność lub poziom osoby aktywne starają się osiągnąć lepszą wydajność lub pozostać na określonym poziomie. połączone funkcje ciepła, kompresji i wzmocnionego wkładu odbiorczego skutkują szerokim zakresem korzyści, takich jak koordynacja, poprawiona równowaga, zwiększone krążenie krwi. połączone wyniki mogą zwiększyć wydajność wybranego działania. sportowiec otrzymuje narzędzia do osiągania nowych poziomów, nowych celów i podejmowania nowych wyzwań.

Dobra wydajność zależy od wielu różnych czynników, takich jak sen, dieta, poziom powtarzalności i sposób myślenia. ulepszona technika, osiągnięta dzięki lepszej koordynacji, równowadze, poczuciu bezpieczeństwa i propriocepcji, którą użytkownik otrzymuje ze wsparcia przy zmianie składu, jest kolejnym czynnikiem, który może poprawić wydajność. bez względu na to, czy ktoś nosi opaski naprawcze, aby zapobiegać kontuzjom, zwiększyć pewność siebie lub rehabilitować kontuzję, ogólną wydajność można poprawić.

Stabilność

Stabilność można zdefiniować jako zdolność do korzystania ze struktur ciała w najbezpieczniejszych i najbardziej wydajnych relacjach pozycyjnych dla nałożonych na nich wymagań funkcjonalnych. osiąga się to poprzez koordynację działań otaczających tkanek i układu nerwowo-mięśniowego. wraz z mobilnością, postawą, świadomością ciała i równowagą stabilność stanowi podstawę ruchów wysokiej jakości.

Weź na przykład kolano, aby poruszać kolanem tam iz powrotem bez bólu i problemów, wymagana jest stabilność, aby przeciwdziałać ruchom na boki, co zmniejsza ryzyko obrażeń stawów. funkcje kompresji i odbiorczego wkładu we wspornikach rehband pomagają aktywować mięśnie, które zwiększają stabilność stawów, bez uszczerbku dla elastyczności. ponadto zapewniają one większą ulgę dla użytkownika, dokonując tych drobnych korekt.

Rozgrzać się:

Rozgrzewkę określa się jako pracę o niskiej intensywności, w której aktywowane są większe grupy mięśni w celu przygotowania ciała do aktywności o wysokiej intensywności. istnieje powód, dla którego nazywa się to „rozgrzewką”, ponieważ służy podwyższeniu temperatury ciała, co prowadzi do pozytywnych zmian w tkankach. podwyższona temperatura mięśni powoduje gotowość do wytężonej aktywności, zwiększa poziom tlenu w mięśniach w trakcie użytkowania, poprawia ruch stawów i minimalizuje prawdopodobieństwo naprężeń. dodatkowo rozgrzewki przygotowują sportowców psychologicznie do skupienia się na nadchodzącej intensywnej aktywności, niezależnie od tego, czy jest to gra rywalizacyjna, czy inne przedsięwzięcie.

Korzyści z produktów do zmiany kształtu pomagają w szybszym rozgrzaniu, a także w utrzymaniu uzyskanej temperatury. ponadto, receptywny wkład uzyskany z produktów przerobionych pomaga użytkownikowi uświadomić sobie ruch ciała, co skutkuje bardziej wydajnym rozgrzewaniem.Odkryj pełną gamę produktów piłka nożna od Rehband, które mamy w magazynie, w najlepszej cenie. W goalinn, twoim sklepie online piłka nożna kupisz najwyższej jakości Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana do domu ze wszystkimi gwarancjami, wysyłamy w ciągu 24/48h.

Cechy Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Rodzaj produktu

Krótko

Technologia Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Zrównoważony Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Więcej informacji |

Recenzje ekspertów. Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Ten produkt jest również sprzedawany przez

Cena + wysyłka

Data dostarczenia

Informacje o sprzedającym

Rozmiar

Bestsellery

Zakończ swój koszyk

Powiązane produkty

Napisz recenzję i zarabiaj CoINNs

4.58 / 5

19 Recenzje

5 gwiazdy

74%

4 gwiazdy

21%

3 gwiazdy

0%

2 gwiazdy

0%

1 gwiazdy

5%

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Dobry

01/03/2024

Mariazel

Dobra jakość, zapewnia duże wsparcie podczas ćwiczeń

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Wysokiej jakości nakolanniki

26/02/2024

Joao

Nakolanniki dobrze trzymają, są trwałe, wykonane z dobrego materiału.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Dobry zakup

28/02/2023

Tzalo

To orteza kolana odpowiednia do ćwiczeń obejmujących kolano. Zapewnia stabilność, wsparcie i pewność w wykonywanym ruchu. Zalecenie, nie prać w pralce ani nie używać suszarki. Pozostaw do wyschnięcia na powietrzu i od czasu do czasu wybieraj produkt do czyszczenia na sucho. Zapobiegniemy utracie pierwotnych wymiarów ortezy kolana. Inną możliwą opcją jest umieszczenie go w zamrażarce na około 30 minut po użyciu, co eliminuje nieprzyjemne zapachy i nie uszkadza jego początkowej sztywności.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Produkt dobrej jakości

17/12/2022

Agostinho

Produkt wysokiej jakości i wygodny w użyciu.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Produkt dobrej jakości

06/12/2022

Joaquim

Produkt dobrej jakości, zapewniający duży komfort w użytkowaniu.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Warto było

07/10/2022

Lu

Produkty Rehband zawsze warte dodatkowej ceny. Wyższa jakość materiału i qa sprawiły, że jest to trwały produkt.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Dobry produkt bardzo powolna dostawa

21/03/2022

gary

Świetna dostawa powolna.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Dobry produkt

18/01/2022

Javier

Dobra orteza kolana do crossfitu, chociaż nastąpiło spore opóźnienie w dostawie.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Orteza stawu kolanowego 5 mm

09/10/2021

Tomás

Doskonały produkt i bardzo szybko dostarczony w Chile, około 7 dni. Strona jest bardzo bezpieczna dla zakupów i wyraźnie do śledzenia wysyłki.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Rehband zawsze niezawodny

16/08/2021

KD

Bardzo dobra marka i dziękuję tej stronie za rzetelność w dostarczaniu mi tego. Śledzenie przesyłki również było bardzo łatwe. Dziękuję Ci!

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Produkt zgodny i bardzo szybka dostawa

01/07/2021

Alessandro

Bez skazy. Nic do powiedzenia. Gratulacje

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Orteza kolana 5 mm rehband

08/01/2021

Gianfranco

Zakupiony produkt jest pojedynczy w opakowaniu. Kupiłem już inne produkty Rehband, są one naprawdę gwarancją, trwałą i odpowiednią na problem fizyczny, na który są sprzedawane. Nakolanniki 5 mm wywierają odpowiedni nacisk, który ogrzewa okolice kolana i jednocześnie stabilizuje staw. Kupiłem rozmiar M postępując zgodnie z instrukcjami podanymi w tabeli i wydaje mi się, że jest to właściwy. Podczas pierwszego testu czułem, że jest trochę ciasny, ale nie sądzę, żeby to był problem, ponieważ z doświadczenia po kilku praniach mają tendencję do lekkiego ustępowania. Kupiłam je do treningu na siłowni, mam nadzieję, że dadzą mi stabilność (kiedy będzie można ją wznowić), ponieważ jestem trochę tolerancyjna na stawy.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Bez pytania.

18/11/2020

Fatma Yassin

Dziękuję za przesłanie mi niesamowitego produktu! ♥

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Doskonałe nakolanniki

30/09/2020

Sergio La Rovere

Znakomity produkt, czas wysyłki trochę długi. Pozdrowienia Sergio

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Dobrej jakości nakolanniki

16/09/2020

Bogdan

Produkt jakościowy. Dobry do użytku podczas sesji crossfitu, wędrówek, biegania lub każdego innego sportu, w którym kolano jest bardzo intensywne. Dostawa zajęła trochę czasu, ale w końcu wszystko jest w porządku! Dobra cena!

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Określ, czy jest to para, czy element

26/08/2020

Luis alonso

Powinni określić, czy jest to para, czy figura

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Doskonałe nakolanniki iw dobrej cenie

01/08/2020

Mary M.

Nakolanniki optymalne do użytku podczas sesji Crossfit czy podnoszenia ciężarów ... Dostawa troszkę długa ale nadal w terminach wskazanych w momencie składania zamówienia .. To mój trzeci zakup na tej stronie i byłam bardzo zadowolona

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Dobry produkt nieco długi czas wysyłki

13/09/2019

José Luis Billón De Ory

Nakolanniki są doskonałej jakości, a marka je obsługuje. Znalazłem je tańsze na tej stronie i zdaję sobie sprawę, że dotarcie zwykle trwa dłużej. Jeśli poprawisz ten aspekt, dodałbym 5 gwiazdek

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Cześć

24/08/2019

Uday singh

Jestem bardzo szczęśliwy

Napisz recenzję o tym produkcie

Odpowiedz na pytanie

Napisz swoją odpowiedź

Na pytanie już udzielono odpowiedzi, bardzo dziękuję za próbę pomocy innemu klientowi. Liczymy na Ciebie w przypadku przyszłych pytań.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Orteza stawu kolanowego rehband

20/12/2022

Oscar

Chciałem wiedzieć, czy mogę go używać w piłce ręcznej i który byłby lepszy, 5 mm czy 7 mm, dzięki.

Odpowiedź od Andrea

Z pewnością te w rozmiarze 5 są lepsze, lżejsze i bardziej odpowiednie do bardziej ciągłych ruchów, z wyjątkiem konkretnych problemów z kolanem.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Jak korzystać z tabeli rozmiarów?

20/09/2022

Pavel

Mam obwód nogi 35 cm, ale jaki rząd pasuje do tego produktu, w załączonej tabeli rozmiarów?

Odpowiedź od Luis

Cześć , wziąłbym M , ponieważ będzie Ci dobrze pasował , a jeśli Twoje mięśnie będą rosły , będą nadal się dostosowywać , to bardzo dobra opcja , mam M i teraz moja noga jest większa , jest sprawiedliwsza i lepsza , nie będzie zejść , są świetne

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Opaska na kolano

09/12/2020

YOON

cześć, chciałbym wiedzieć, czy logo „R” wydrukowane na rękawie na kolanie Rehband łatwo się odklei lub po kilku praniach? Mam nadzieję, że wkrótce otrzymasz odpowiedź, dziękuję.

Witam, logo R nie odkleja się po wielu praniach.
Pozdrowienia.

Rehband RX 5 Mm Orteza Kolana

Czy to na jeden rękaw czy parę?

14/11/2020

David

Jeden rękaw czy para?

Witam, ten produkt jest sprzedawany jako jedna sztuka.
Dziękuję za pytanie, udanego zakupu!

Dzięki temu zamówieniu zarobisz

30-day easy & fast return

Secure & safe shopping

Satisfaction 100% guaranteed

Lowest prices guaranteed