up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

360

Reusch Prisma Prime S1 Evolution Rękawica Do Pielęgnacji

Reusch Prisma Prime S1 Evolution Rękawica Do Pielęgnacji

plus
Reusch

Reusch Prisma Prime S1 Evolution Rękawica Do Pielęgnacji

Opis produktu Reusch Prisma Prime S1 Evolution Rękawica Do Pielęgnacji

Rękawice z dobrymi wynikami w zakresie przyczepności i amortyzacji oraz odporności na ścieranie w przypadku stosowania na naturalnej trawie.

FETURES:

Konstrukcja: Cięcie ewolucyjne.

Backhand: Latex.

Palm: S1 Super Soft.

Zapięcie na nadgarstek: elastyczny nadgarstek.

Zalecane dla: Rękawice konkursowe z krojem ewolucyjnym.Reusch Prisma Prime S1 Evolution Rękawica Do Pielęgnacji posiada oficjalną gwarancję Reusch. Jako oficjalny detalista Reusch, cała nasza oferta produktów piłka nożna jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W goalinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Sprzęt, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Rękawice bramkarskie dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Reusch Prisma Prime S1 Evolution Rękawica Do Pielęgnacji

Ochraniacze
Nie
Rodzaj cięcia
Flat
Kolor
Pomarańczowy
Niebieski
Wiek
Dorośli

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Reusch Prisma Prime S1 Evolution Rękawica Do Pielęgnacji

Dobrze

-

Doskonałe rękawiczki, bardzo odporne i z dobrą przyczepnością. polecam to.

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

clouse menu Zamknij
up up