up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Black Friday

Ten Black Friday 2021 w Runnerinn będzie legendarny.

Przygotuj się na Black Friday 2021 w naszym sklepie Runnerinn, świętujemy najbardziej znane oferty na świecie z najlepszymi rabatami, dzięki czemu możesz przewidzieć świąteczne zakupy . Odkryj w naszym sklepie Runnerinn najlepsze wyprzedaże do biegania w Black Friday i zdobądź cały sprzęt potrzebny do biegania w postaci butów do biegania, odzieży do biegania i akcesoriów.

Jeśli chcesz poczuć szybkość i swobodę z najbardziej wytrzymałym sprzętem, zajrzyj do naszego sklepu internetowego. W zaciszu swojego domu wejdź do Runnerinn i wybierz spośród wielu produktów do biegania i triathlonu, zawsze najlepszych marek, których odporność i trwałość są gwarantowane.

Co to jest Black Friday?

Black Friday jest znany jako dzień, w którym tysiące sklepów i firm w wielu krajach na całym świecie (pierwotnie w Stanach Zjednoczonych) obniżają ceny, aby miliony klientów mogły kupić wszystko, czego chcą w niewiarygodnych cenach i być gotowy na Boże Narodzenie ze wspaniałymi prezentami. Czy wiesz, co chcesz kupić w ten Black Friday ? Znajdź w Runnerinn wszystko, czego potrzebujesz!

Kiedy jest Black Friday?

Następny Black Friday będzie 26 listopada. Ten wspaniały dzień odbywa się co roku dzień po Święcie Dziękczynienia w Stanach Zjednoczonych. W Runnerinn przedłużymy go do Cyberponiedziałku i rozpocznie się w piątek, 19 listopada.

Skorzystaj z wspaniałych rabatów w Black Friday w naszej szerokiej gamie produktów, które przygotowaliśmy w Runnerinn , abyś dał się ponieść chęci zakupu tego, co najbardziej potrzebujesz, aby ukończyć i osiągnąć swoje cele w swoim ulubionym sporcie.

Skorzystaj z niesamowitych ofert Black Friday i przygotuj się na Świąteczne, zakupy dla swojego partnera, dziecka, siostrzenicy lub siostrzeńca, rodziców lub przyjaciół lub innych bliskich.

Historia Black Friday

Istnieje kilka teorii opisujących prawdziwe początki Black Friday. Jeden z nich mówi, że termin „Black Friday” został użyty po raz pierwszy 24 września 1869 r. z powodu załamania finansowego spowodowanego przez Jaya Goulda i Jima Fiska, którzy doprowadzili do zbankrutowały setki firm na Wall Street.

Sto lat później Filadelfia zablokowała ruch uliczny, robiąc świąteczne zakupy po Święcie Dziękczynienia, a termin ten odnosi się do chaosu w mieście. Jest to historia, która być może najbardziej przypomina obecnego ducha Black Friday. New York Times stworzył ten termin w 1975 roku, aby opisać ten sam scenariusz wywołany sprzedażą w Nowym Jorku po Święcie Dziękczynienia. Dzięki.

Dlatego nie ma dokładnej daty kiedy zaczął się Black Friday, ale tradycja ta trwa w Stanach Zjednoczonych od ponad 50 lat, a wiele krajów na całym świecie również przyjęło tę datę. klientów i zwiększyć sprzedaż. W Hiszpanii to Apple rozpoczął sprzedaż w 2010 roku, ale od 2012 roku do świętowania dołączyły również setki sklepów fizycznych i wirtualnych. W Runnerinn uczestniczymy również w tej uroczystości z wieloma niesamowitymi ofertami.

Cyber Monday 2021

Według legendy nie może być dobrego czarnego piątku bez Cyber Monday. A jeśli uważasz, że cały tydzień nie wystarczy, nadchodzi również Cyber Monday z niesamowitymi rabatami, na wypadek, gdybyś musiał nadrobić stracony czas. Początki Cyber Monday sięgają 2005 roku w Stanach Zjednoczonych, kiedy sklepy wirtualne lub e-commerce chciały zwiększyć sprzedaż internetową dzięki imponującym rabatom. Cyber ​​poniedziałek 2021 będzie obchodzony 29 listopada , więc możesz przejść do Runnerinn i znaleźć najlepsze oferty.

clouse menu Zamknij