up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley Half Jacket 2.0 Prizm Golf Wymienna Soczewka

plus
Oakley

Oakley Half Jacket 2.0 Prizm Golf Wymienna Soczewka

Opis produktu Oakley Half Jacket 2.0 Prizm Golf Wymienna Soczewka

Dostosuj wygląd Half Jacket 2.0 okularów i uzyskać najlepsze parametry optyczne dla których używasz go najbardziej. Wszystkie obiektywy zamienne posiadają niezrównaną jasność, odporność na uderzenia i 100% oakleys filtrowania UV (High Definition Optics HDO).

Wykonane specjalnie dla Half Jacket 2.0 i nie będzie pasować do ramy Jacket Half

Bliższe dane

Obiektyw kształt standardowy

Obiektyw kolor Prizm golfowe

Fit standardowe

TECHNOLOGIE:

Optyka High Definition


W sklepie runnerinn z prowadzenie i triathlon znajdziesz Oakley Half Jacket 2.0 Prizm Golf Wymienna Soczewka w różnych rozmiarach i kolorach. Co więcej, możesz dopełnić swoje zamówienie produktami podobnymi do Oakley Half Jacket 2.0 Prizm Golf Wymienna Soczewka, m.in. z kategorii Sprzęt do biegania od swojego sklepu prowadzenie i triathlon online. Przeczytaj poradnik naszych ekspertów prowadzenie i triathlon na temat sprzętu, a także opinie o Oakley Half Jacket 2.0 Prizm Golf Wymienna Soczewka.

Cechy Oakley Half Jacket 2.0 Prizm Golf Wymienna Soczewka

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.2 - Zachmurzenie/słabym oświetleniu
Kolor
Purpurowy
Płeć
Unisex
Podkategorie
Okulary
Rodzaj produktu
Soczewki
Wiek
Dorośli

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up