up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Oakley HSTN Prizm Violet M Zmywarka

plus
Oakley

Oakley HSTN Prizm Violet M Zmywarka

Opis produktu Oakley HSTN Prizm Violet M Zmywarka

Oakley® łączy progresywny design z tradycyjnymi cechami HSTN, neutralnymi pod względem płci okularami przeciwsłonecznymi z efektownymi, zmodernizowanymi okrągłymi soczewkami. HSTN wykorzystuje technologię soczewek Prizm™ i unowocześniony trzpień spustowy (pod wpływem Razor Blades firmy Oakley, hołd złożony przeszłości marki). Lekka i wytrzymała rama O-Matter™ zapewnia całodzienny komfort i jest dostępna w dwóch rozmiarach, aby zapewnić bardziej bezproblemowe dopasowanie. HSTN jest dostępny z soczewkami Oakley Authentic Prescription.


Cechy:

DESIGN - Świeże spojrzenie na klasyczny kształt w progresywnym designie inspirowanym kulturowymi nurtami i ukłonem w stronę naszego dziedzictwa
- MATERIAŁ OPRAWY - Lekka i wytrzymała rama O-Matter zapewnia całodzienny komfort
- MODERNIZED TRIGGER STEM - Zainspirowany kultowym ostrzem Razor Blade firmy Oakley
- NOD TO THE PAST - Konstrukcja ramy środkowej jest pod wpływem SubZero
- GOTOWA NA REKLAMĘ - Dostępne z soczewkami Oakley Authentic Rescription, które są laserowo wytrawione z logo elipsy po lewej stronie noszącej soczewki, co stanowi dowód autentyczności i jakości Oakley


PRIZM SZAFIR:
- Transmisja światła: 12%
-Warunki światła: jasne światło
- Kontrast: Zwiększony


Technologia:

Prizm™:
Ekskluzywna technologia soczewek Oakley zaprojektowana w celu zwiększenia koloru i kontrastu, dzięki czemu możesz zobaczyć więcej szczegółów.


Lubisz Oakley HSTN Prizm Violet M Zmywarka? Zapoznaj się z kolekcją prowadzenie i triathlon i odkryj duży wybór produktów do Sprzęt do biegania i akcesoriów, które mogą pomóc zrealizować twoje sportowe wyzwania i hobby. Znajdziesz tu tylko najlepsze produkty dla prowadzenie i triathlon. Nie musisz szukać dalej! Nasza kolekcja Sprzęt do biegania jest dostępna w różnych kolorach i stylach.

Cechy Oakley HSTN Prizm Violet M Zmywarka

Rodzaj soczewki
Standardowy
Kategoria soczewki
Kat.3 - Słoneczny/jasne światło
Kolor
Purpurowy
Płeć
Unisex
Podkategorie
Okulary
Wiek
Dorośli

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up