up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

UYN Ambityon Magnez+Wit B6

UYN Ambityon Magnez+Wit B6

UYN Ambityon Magnez+Wit B6

plus
UYN

UYN Ambityon Magnez+Wit B6

Opis produktu UYN Ambityon Magnez+Wit B6

Izolujące ciepło, techniczne, sportowe i zapewniające wysoki komfort: SPODNIE BIELIZNA UYN® AMBITYON LONG MELANGE imponują skutecznym zarządzaniem klimatem i optymalnym dopasowaniem.

Ich materiał, Natex, 100% włókno organiczne, jest miękki dla skóry i bardzo szybko wysycha.

W połączeniu z Coolvent, trójwymiarowymi kanałami zapewniającymi optymalną cyrkulację powietrza, spodnie o stylowym melanżowym wyglądzie pochłaniają pot i utrzymują suchość skóry.

Dzięki Heatmemory sportowcy zimowi są przez cały czas chronieni przed zimnem.

Ponieważ ma szczególnie wysokie właściwości izolacyjne, szczególnie do uprawiania sportów w zimne dni, zwłaszcza na odsłoniętych, szczególnie obciążonych kolanach.

Dzięki obróbce Durafit i materiałowi, obszar kolana został zaprojektowany z myślą o dużej trwałości i izolacji termicznej.


Kupuj teraz UYN Ambityon Magnez+Wit B6 za jedyne 71.49 $. Od UYN, UYN Ambityon Magnez+Wit B6 jest dostępny w wielu rozmiarach i kolorach, w komplecie ze wszystkim co potrzebne. Na runnerinn, możemy zaoferować najlepszą cenę ulubionych produktów prowadzenie i triathlon. Zobacz pełną gamę Bielizna w naszym Odzież męska dziale.

Cechy UYN Ambityon Magnez+Wit B6

Długość
Długa
Kolor
Szary
Właściwości
Termoaktywny
Rodzaj produktu
Spodnie długie bib

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

UYN Ambityon Magnez+Wit B6

Doskonały!!

-

Ten produkt przekracza oczekiwania!!!

UYN Ambityon Magnez+Wit B6

Doskonały!!

-

Ten produkt przekracza oczekiwania!!!!

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij
up up