up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jakiego rodzaju naciągu powinienem używać do tenisa?

Tak jak różne rozmiary i ciężary rakiet tenisowych zapewniają różne wrażenia z gry, tak różne rodzaje naciągów tenisowych powodują różne obroty, gdy piłka styka się z nimi. Wybierając naciągi do rakiet tenisowych, należy wziąć pod uwagę cztery czynniki: moc, kontrolę, rotację i wygodę.

Kontrola

Naciąg określa również czas przebywania piłki w łożu naciągu. Naciągi kontrolne są idealne dla doświadczonych graczy, którzy wiedzą, jak wykorzystać własną siłę i kontrolować, gdzie leci piłka. Struny kontrolne są zwykle wykonane z poliestru, aw wielu przypadkach z nylonu. Możesz kupić naciągi do rakiet tenisowych wiodących marek, takich jak Babolat , Yonex , Tecnifibre , Dunlop i Softee .

Siła

Siła naciągów określa, jak szybko piłka opuszcza łoże naciągów po kontakcie. Juniorzy, których mięśnie nie są w pełni rozwinięte, używają naciągów, które pomagają poprawić siłę i kontrolę. Struny zasilające są wykonane z naturalnych jelit, materiałów syntetycznych i nylonu.

Komfort

Komfort definiuje się jako siłę uderzenia, jaką wytwarza struna, gdy styka się z piłką. Komfortowe struny są najlepsze dla starszych graczy. Sprężyny Comfort są wykonane z elastycznych materiałów, takich jak nylon.

Kręcić się

Skręcenie określa, ile promieniowania generuje struna na minutę, gdy styka się z piłką. Naciągi obrotowe są idealne dla rywalizujących graczy, którzy chcą utrudnić przeciwnikowi odbijanie piłki.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij