up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Co to jest Padel Overgrip?

Padel Overgrip

Rakiety Padel mają warstwę materiału chwytnego na rękojeści stworzoną tak, aby pasowała do stosunkowo małej dłoni, znanej jako Padel Overgrip . Padel Overgrip to materiał chwytny, który ustalasz ponad niezbędnym chwytem. Padel Overgrip służy do dostosowania chwytu rakiety do wielkości dłoni. Padel Overgrip jest wykonany z lżejszego materiału, który ma elastyczną powierzchnię, dzięki czemu wygodniej jest go kontrolować, a Overgrip ma klej tylko na końcach. Paddle Overgrip jest zwykle wykonany z gumy. Połączenie elastycznej powierzchni i regulowanej rozciągliwości pozwala utrzymać Overgrip na miejscu podczas gry.

Padel Overgrip 3 jednostki

3 częściowe uchwyty Padel Overgrips są mikroperforowane i zapewniają dobrą przyczepność, która całkowicie odprowadza pot i wodę. Te nakładki zapewniają maksymalny komfort i płynny kontakt z najtrudniejszymi uchwytami. 3 częściowe uchwyty Padel są wykonane z trwałego materiału syntetycznego, który zapewnia miękki i wygodny dotyk. Zwykle składa się w 100% z poliuretanu do intensywnego użytkowania. Możesz kupić 3 częściowy Padel Overgrip na Babolat , Nox , Adidas , Joma i Varlion .

Padel Overgrip 60 jednostek

60 jednostkowe nakładki Padel są wykonane z wentylowanego porowatego materiału, który zapewnia prawdziwe doznania w dłoni. Overgrip jest znany wśród wielu wiodących graczy na całym świecie tylko ze względu na lepszą przyczepność. 60 częściowe uchwyty Padel występują w 2 układach: jeden perforowany, a drugi bez perforacji.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij