up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzyskiwanie i Opieka tenisowy

Odzyskiwanie i Opieka tenisowy

Znajdź szeroką gamę produktów Odzyskiwanie i Opieka dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzyskiwanie i Opieka

Marki Odzyskiwanie i Opieka

Wskazówki dotyczące regeneracji tenisa po meczu

Ochraniacze stawów

Ochraniacze stawowe służą do ograniczania złamań i dyskomfortu oraz do ochrony obszaru cięcia lub blizny. Ochraniacze stawowe są kuliste i mają ustrukturyzowane krawędzie, aby zapewnić tolerancję na siłę.

Elektrostymulatory

Elektrostymulatory służą do manipulowania układem nerwowym poprzez stymulację elektryczną. Elektrostymulatory korzystają z wysyłania sygnałów elektrycznych w celu kompresji mięśni. Elektrostymulatory są powszechnie stosowane w terapii ciała w celu poprawy lub utrzymania stabilności mięśni.

Pierwsza pomoc

Pierwsza pomoc to pakiet artykułów pierwszej potrzeby i urządzeń służących do udzielania natychmiastowej pomocy medycznej. Pierwsza pomoc może pomóc w zapobieganiu obrażeniom spowodowanym dalszym uszkodzeniem.

Automasaż i presoterapia

Samodzielny masaż i presoterapia mogą pomóc złagodzić ból, pulsowanie i wstrząs mięśniowy oraz poprawić stagnację, siłę i świadomość ciała, a także zdrowie psychiczne. Automasaż i presoterapia poprawiają ukrwienie oraz utrzymują zdrowie i komfort organizmu.

Kremy sportowe

Kremy sportowe to balsamy lub kremy stosowane w leczeniu bólu i urazów, które mogą wystąpić podczas uprawiania sportu. Po nałożeniu na skórę zaleca się masować dotknięty obszar. Możesz kupić kremy sportowe od Softee , K Swiss , Kelme , Powershot i Rock Tape .

Taping do ćwiczeń

Bandażowanie jest zwykle stosowane jako technika uzupełniająca lub szybka. Zawodnicy zazwyczaj używają tapingu jako mechanizmu obronnego w powstawaniu istniejącej kontuzji. Niektóre z celów bandaża to złagodzenie postępu złamanych stawów i ograniczenie delikatnej tkanki w celu zmniejszenia stanu zapalnego.

Więcej o odzyskiwaniu:

Rolki i piłki masujące : Rolki i piłki masujące służą do łagodzenia bólu i stanów zapalnych mięśni.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij