up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Yonex

Wszystko ( Yonex )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O Yonex

Yonex to japońska firma produkująca sprzęt sportowy, założona w 1946 roku. Yonex produkuje zestawy i odzież do tenisa, badmintona, golfa i biegania. Yonex jest zaangażowany w innowacje i badania i rozwój oraz inwestuje znaczne środki w najnowocześniejsze technologie w celu produkcji wysokiej jakości sprzętu sportowego. Znajdziesz tu najlepszy sprzęt do badmintona i tenisa, taki jak rakiety, pióra, piłki, torby. Ponadto, Yonex produkuje buty i odzież sportową dla mężczyzn, kobiet i dzieci, taką jak koszulki, kurtki, spódnice, legginsy, czapki, szorty i bluzy z kapturem.

Yonex to najlepsza marka do badmintona

Rakiety tenisowe Yonex są odpowiednie dla graczy wszystkich poziomów zaawansowania, od początkujących do profesjonalistów. Ponadto, wielu najbardziej obiecujących i doświadczonych graczy wszystkich pokoleń korzystało z rakiet tenisowych Yonex, co świadczy o ich wspaniałej jakości. Zwykle występują cztery rodzaje rakiety do badmintona Yonex: elastyczna (lub Hi-Flex), średnia, sztywna i bardzo sztywna. Yonex jest znany za swoje głowice rakiet Isometric, które są proste w porównaniu do tradycyjnego kształtu owalnego. Rakiety Yonex są odpowiednie dla graczy od początkujących do profesjonalistów wszystkich poziomów zaawansowania.
Buty do badmintona Yonex to jedne z najlepszych marek butów do badmintona. Zapewniają wszystkie funkcje ochronne dla stawów skokowych, odbicia, pomocy przeciwko zawrotowi głowy itp. Są wygodne, przewiewne i trwałe. Yonex ciągle produkuje produkty wysokiej jakości. Buty do tenisa Yonex są idealne dla zawodowych graczy. Są zaprojektowane do meczów i treningów męskich i damskich.
Torby do tenisa Yonex są zaprojektowane, aby pomieścić niezbędne rzeczy do działania na i poza kortem. Buty Yonex są znane z wysokiej jakości produktów i oryginalnych projektów. Yonex jest uważany za słynną markę sportową. Yonex jest również zaangażowany w zrównoważony rozwój i wprowadził szereg inicjatyw w celu ograniczenia wpływu na środowisko, takich jak wykorzystanie materiałów pochodzących z recyklingu w swoich produktach i ograniczenie zużycia energii w procesach produkcyjnych.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij