Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Kosze

()

Sortuj

Najlepsze tuby do odbioru piłek tenisowych

Nikt nie lubi zbierać piłek tenisowych pod koniec gorączkowej i ciężkiej sesji, zwłaszcza gdy piłki są rozrzucone po całym korcie tenisowym. Wysokiej jakości rura zbierająca to ważny element wyposażenia kortu do zbierania piłek z kortu. Dzięki szybkiej i skutecznej rurce do zbierania piłek oczyszczanie kortu stało się bardzo łatwe. Te tuby do zbierania piłek to lekkie, przezroczyste i wytrzymałe tuby wykonane z wytrzymałej gumy, która pozwala zebrać wszystkie piłki tenisowe w jednej tubie. Standardowy pojemnik na piłki tenisowe może pomieścić jednocześnie do 15 piłek tenisowych o standardowym rozmiarze. Babolat , Nox , Dunlop , Softee i Wilson to najlepsi producenci tub do zbierania piłek tenisowych .

Korzyści z używania rurek do zbierania piłek tenisowych

Pomóż łatwo i szybko oczyścić korty tenisowe dzięki tej rurce do zbierania piłek
Przezroczysta, lekka tuba jest niezwykle przydatna, ponieważ można ją łatwo przenosić
Eliminuje zginanie, zmniejszając tym samym ryzyko kontuzji lub bólu pleców

Cechy rurek do zbierania piłek tenisowych

Doskonała trwałość: torba tenisowa na kółkach jest wykonana z wytrzymałego PVC, co zapewnia jej wyjątkową trwałość. Gumowa podstawa tuby zapewnia jej odporność na regularny kontakt z podłożem/kortem.
Przezroczyste : Tuby są przezroczyste, dzięki czemu wiesz, ile piłek tenisowych zebrałeś z kortu.
Gumowe paski : wszystkie rurki do zbierania piłek tenisowych są wyposażone w wytrzymałe gumowe paski, które utrzymują piłki w bezpiecznym miejscu i pomagają bez wysiłku wrzucić je do kosza.

top