Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Rakietki do tenisa

Rakietki do tenisa

Znajdź szeroką gamę produktów Rakietki do tenisa dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Rakiety

Marki Rakiety

Jak wybrać rakietę?

Rakiety do badmintona

Wybierając rakietę do badmintona należy wziąć pod uwagę wagę rakiety, wyważenie oraz elastyczność trzonka. Przy zakupie rakiet do badmintona elastyczność trzonka jest tak samo ważna jak wyważenie i waga rakiety. Jeśli wybierzesz rakietę, która jest zbyt ciężka, ponieważ trudno ją obsługiwać podczas gry.

Rakiety Frontennis

Kupując nową rakietę Frontennis , warto wziąć pod uwagę szereg czynników, takich jak długość rakiety, waga, rozmiar główki, naciągi, sztywność ramy i materiały. Rodzaj rakiet, które wybierzesz, zależy również od Twojego stylu gry, na przykład wolna i zwarta, umiarkowana lub szybka.

Rakiety do racquetballa

Ważnym wyposażeniem sportowym jest również rakieta do racquetballa . Rakieta jest zwykle wykonana z tytanu lub grafitu i jest bardziej dynamiczna niż rakieta tenisowa. Długość rakiety do racquetballa jest podobna do rakiety tenisowej, ale długość jest krótsza. Rakiety do racquetballa są dostępne z dwoma różnymi kształtami główki, takimi jak kwadrat lub łezka.

Rakiety do squasha

Wybierając rakietę do squasha , trzy najważniejsze rzeczy to kształt gryfu, punkt równowagi i waga rakiety. Istnieją dwa rodzaje kształtu gardła: gardło otwarte i gardło zamknięte. Następnie waga ramy rakiet do squasha wynosi ogólnie od 110 do 150 gramów. Bardzo ważne jest, aby pamiętać, że całkowita waga rakiety obejmuje uchwyt, zderzak, naciągi itp. Dlatego lekka rakieta do squasha jest idealna do gry ofensywnej i może ułatwić reakcję i atakowanie piłki.

Rakiety tenisowe

Istnieje wiele rodzajów tenisistów i wszyscy potrzebują rakiet tenisowych , które pasują do ich indywidualnego stylu gry. Jednak kluczowe punkty, na których tenisista powinien się skupić, aby osiągnąć określony cel, to czucie, moc, precyzja i kontrola. Kiedy gracz będzie wiedział, jakiego perku szuka, łatwo będzie mu wybrać ten właściwy. Istnieją różne stopnie gramatury, długości, rozmiarów główek i łóżek, które możesz wybierać w zależności od swoich umiejętności i poziomu gry.

Więcej o rakietach:

Niezależnie od tego, w jaki sport rakietowy się angażujesz, jest kilka podstawowych terminów, które musisz znać. Na przykład Overgrip to miękka, wyściełana taśma chwytająca, która owija się wokół obszaru uchwytu rakiety. Zazwyczaj naciąg rakiety jest wykonany z włókna węglowego lub nylonu. Struny te są ze sobą splecione, tworząc twarz rakiety. Tłumik jest przymocowany do naciągu rakiety, aby zredukować jej wibracje i dźwięk pingu, który powstaje, gdy piłka uderza w rakietę. Babolat , Yonex , Varlion , Tecnifibre , Dunlop i Salming oferują najlepsze rakiety i akcesoria.