Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Trening

Trening tenisowy

Znajdź szeroką gamę produktów Trening dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Trening

Marki Trening

Jakiego sprzętu potrzebujesz do gry w tenisa?

Akcesoria

Podstawowym i najbardziej niezbędnym sprzętem potrzebnym do rozegrania meczu tenisowego jest rakieta tenisowa. Ponadto potrzebne są inne akcesoria, takie jak tablica wyników, taśma oddzielająca, rura zbierająca piłki tenisowe, piłki i siatka. Upewnij się, że masz odpowiedni rozmiar, wagę i rodzaj akcesoriów , aby prawidłowo grać, ponieważ odpowiednie akcesoria są jedną z najważniejszych rzeczy w każdej grze.

Drabinki Zwinnościowe

Drabinki agility to ważny element wyposażenia, który pomaga podczas treningów i intensywnych sesji treningowych. Drabinki zręcznościowe zostały zaprojektowane, aby pomóc sportowcom i sportowcom nauczyć się techniki szybkiego poruszania się w różnych kierunkach bez powodowania uszkodzeń stóp i kostek.

Kosze

Zbieranie piłek tenisowych z kortu tenisowego może być zniechęcającym zadaniem, zwłaszcza gdy piłki są rozrzucone po całym miejscu. Dla Twojej wygody producenci zaprojektowali koło do zbierania piłek tenisowych, aby pomóc graczom zbierać piłki z kortu w klatce bez schylania się. Następnie możesz przechowywać wszystkie piłki w koszach do przyszłych gier.

Butelki

Bidony to ważny sprzęt potrzebny do gry w tenisa. Tenis to intensywny fizycznie sport, który wymaga siły i aktywności fizycznej. W trakcie i po meczu zawodnik musi pić dużo wody, aby się nawodnić. Z tego powodu istnieją sportowe butelki na wodę, które są celowo zaprojektowane w celu zaspokojenia potrzeb związanych z nawodnieniem sportowców.

Szyszki

Stożki to kolejny niezbędny element wyposażenia, którego gracze potrzebują do ćwiczeń. Stożki są szeroko stosowane przez sportowców w celu poprawy ich wydajności i równowagi. Te stożki pomagają zwiększyć zwinność, lepszą równowagę, przyspieszyć metabolizm, pomagają zapobiegać kontuzjom i są skuteczną alternatywą treningu.

Sieci

Siatka tenisowa jest ustawiona na środku kortu, aby oddzielić graczy. Siatka tenisowa to siatka siatkowa zainstalowana poziomo, nad którą gracze odbijają piłkę podczas meczu. Siatka tenisowa równo dzieli kort na dwie połowy. Siatki tenisowe można kupić od marek takich jak Babolat , Asics , Nox , Adidas i Joma .

Stoły do ping ponga

Wybierając stoły do ping ponga , należy wziąć pod uwagę powierzchnię do gry. Ważne jest, aby szukać grubości górnej powierzchni. Stoły o większej grubości są najwyższej jakości. Ogólnie grubość stołu do ping ponga waha się od 12 mm do 25 mm. Im większa grubość powierzchni, tym lepsza będzie zabawa.