up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Rakiety tenisowe

Rakiety tenisowe

Rakiety padel

Rakiety padel

Ubrania dla mężczyzn

Ubrania dla mężczyzn

Męskie buty do tenisa

Męskie buty do tenisa

Buty Padel

Buty Padel

Torby

Torby

Kategorii

Obuwie Damskie

Obuwie Dziecięce

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Piłki

Rakiety Padel

Rakiety Tenisowe

Torby

Trening

Wszystko( Babolat )

Babolat

Babolat to międzynarodowa marka, która jest znana na całym świecie z produkcji sprzętu do gier sportowych. Marka specjalizuje się w produktach o wysokiej jakości i jest najpopularniejsza w Stanach Zjednoczonych i na drugim miejscu w Japonii w kategorii produkcji rakiet tenisowych. Babolat to francuska marka, założona w 1875 roku w Lyonie. Początkiem był mały biznes rodzinny, który później stał się największą marką w dziedzinie gier sportowych. Marka jest znana wśród profesjonalnych graczy za swoje sznurówki i rakiety tenisowe. Wczesny sukces marki jest zasługą surowca, zwanego naturalnym jelitem, używanego do produkcji sznurówek.
Dzięki zaawansowanym technikom i innowacjom swoich produktów, Babolat stał się wyborem mistrzów na całym świecie. Firma wykorzystuje zaawansowaną technologię grafitową do produkcji produktów, które są znacznie bardziej odporne na uszkodzenia niż inne materiały. Obecnie, gdy tenis stał się fenomenem na skalę światową i jest obecny i uprawiany prawie na każdym polu na świecie, Babolat stał się najbardziej popularną marką w oczach profesjonalnych graczy.
Rakieta tenisowa Babolat została zaprojektowana, aby poprawić twoją wydajność w najlepszy sposób, ciesząc się grą. Te rakiety to świetne opcje dla każdego gracza, który oferuje dobrą kontrolę i moc, dając ci wystarczająco dużo pewności, aby wygrać grę jak profesjonalista. Marka oferuje szeroką gamę rakiet dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Firma jest znana z produkcji nowoczesnych rakiet Babolat, które są dostępne w trzech głównych liniach rakiet do wyboru. Te rakiety oferują szybszy obrót i mogą wykonać kilka górnych obrotów z silnymi i szybkimi uderzeniami.
Istnieje specjalna rakieta przeznaczona dla tenisistów. Babolat Pure Drive jest oficjalnie jedną z najlepiej sprzedających się rakiet tenisowych. Powodem jest najlepsze połączenie mocy i kontroli, jaką gracz może uzyskać, aby uderzyć najlepsze groundstrokes. Ta rakieta jest również bardzo dobrą i solidną opcją dla początkujących, ponieważ pomaga im wzmacniać swoją grę. Rakieta ma wystarczającą wagę, jakiej szuka każdy gracz o zaawansowanym poziomie.
Ponadto marka oferuje również obuwie i akcesoria do tenisa. Buty tenisowe Babolat zostały zaprojektowane z zaawansowanymi funkcjami w celu zwiększenia stabilności i wygody butów. Nowoczesny design i innowacja czynią je idealnymi do wymagających i nagłych ruchów podczas gry. Możesz łatwo przenosić wszystkie swoje rzeczy, trzymając je bezpiecznie z torbą tenisową Babolat. Ta torba może być twoim nierozłącznym towarzyszem w każdym meczu, ponieważ ma wystarczającą przestrzeń, aby trzymać wszystkie swoje akcesoria do tenisa i pomóc ci je łatwo przenosić.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij