Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Rakietki do padla

Rakietki do padla

Znajdź szeroką gamę produktów Rakietki do padla dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Rakiety do padla

Marki Rakiety do padla

Jak wybrać rakiety do wiosła i tenisa?

Rakiety do tenisa plażowego

Rakiety do tenisa plażowego używane przez tenisistów są zwykle wykonane z włókna szklanego, które jest włóknem bardziej przepuszczalnym i elastycznym, co zapewnia graczom bardziej relaksujący dotyk i większą precyzję. Rakiety z włókna szklanego są tańsze i idealne dla graczy, którzy lubią grać w tenisa plażowego.

Rakiety wiosłowe

Te rakiety są zwykle wykonane z arkuszy drewna, które są pokryte gumą z jednej lub obu stron, w zależności od chwytu gracza. W przeciwieństwie do tradycyjnej „rakiety” nie zawiera naciągów przymocowanych do otwartej ramy. Te rakiety są dostępne w wielu kolorach, ale najbardziej znane są czerwone i czarne.

Łopatki do marynat

Istnieją oddzielne rakiety stworzone do gry w pickleball, które nazywane są wiosłami pickleball. Początkowo te wiosła były po prostu wykonane z drewna, jednak dzisiejsze wiosła zostały opracowane przy użyciu szerokiej gamy lekkich materiałów syntetycznych, takich jak aluminium i grafit. Do gry w pickleball potrzebna jest również siatka i piłka. Piłka jest charakterystyczna, z dziurami.

Rakiety do ping ponga

Rakiety do ping ponga składają się z 6 podstawowych elementów. Jest stojak, ostrze, przednia gąbka i guma oraz tylna gąbka i guma. Rakiety do ping ponga mają szeroką gamę kolorów, klasyczne są czerwone i niebieskie.

Więcej o rakietach:

Więcej informacji o rakietach zawiera akcesoria, takie jak ochraniacze, pokrowce, chwyty i nakładki . Akcesoria te są używane przez prawie wszystkich tenisistów, ponieważ pomagają one graczowi z łatwością grać w tenisa i poprawiają jego wyniki. Możesz kupić wszystkie te rzeczy od wielu marek, takich jak Babolat , Nox , Adidas , Black Crown , Puma i Joma .