up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

top
load

Jak wybrać rakietę tenisową?

Rakiety to ważny element wyposażenia, a użycie właściwej może mieć ogromny wpływ na Twoje wyniki i radykalnie zwiększyć Twoje szanse na wygraną. Zanim wybierzesz właściwą, ważne jest, aby zrozumieć części rakiety tenisowej.

Rozmiar główki: Główka rakiety tenisowej to obszar, w którym naciągi tworzą czoło rakiety. Większy rozmiar główki zapewnia większą moc, podczas gdy rakiety o mniejszym rozmiarze główki zapewniają większą precyzję i zwrotność.

Długość rakiety: Długość rakiety tenisowej wynosi od 27 do 29 cali. Dłuższa rakieta zapewnia większy zasięg, moc i większy ciężar zamachu.

Waga rakiety: Waga rakiety jest mierzona w gramach lub uncjach bez naciągów. Cięższa rakieta jest bardziej stabilna i mocna, przenosząc mniej wstrząsów na przewodnika. Z drugiej strony, lekka rakieta jest łatwiejsza do gry i może nie obciążać górnej części ciała gracza, tak jak cięższa rakieta.

Równowaga: Punkt równowagi jest określony, gdy ciężar jest równo podzielony między główkę rakiety i rękojeść. Ogólnie rzecz biorąc, w równomiernie wyważonej rakiecie punkt równowagi znajduje się w połowie jej długości. Możesz kupić rakiety tenisowe najlepszych marek, takich jak Babolat , Yonex , Tecnifibre , Dunlop i Prince .

Sztywność ramy: Sztywność rakiety można określić, biorąc pod uwagę jej moc, kontrolę i wygodę. Jednocześnie ważne jest, aby pamiętać, że każdy gracz inaczej postrzega sztywność. Tak więc jest to kwestia osobistego wyboru, którą sztywność ramy wybierzesz.

Rozmiar uchwytu: Na koniec wybierz odpowiedni rozmiar uchwytu, ponieważ określi on poziom komfortu i obsługi rakiety.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij