up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Tecnifibre

rakiety wiosłowe

rakiety wiosłowe

rakiety tenisowe

rakiety tenisowe

Olinowanie

Olinowanie

torba

torba

Męska odzież

Męska odzież

ubrania dziecięce

ubrania dziecięce

Kategorii

Odzież Damska

Odzież Dziecięca

Odzież Męska

Rakiety Padel

Rakiety Tenisowe

Torby

Wszystko( Tecnifibre )

Tecnifibre

Tecnifibre, The Players 'Company

Tecnifibre wspiera graczy w ich sportowym doświadczeniu od ponad 40 lat, zaczynając od prostego potwierdzenia: każdy gracz jest wyjątkowy, a gra na odpowiednim sprzęcie jest kluczowym czynnikiem wydajności.

Zrodzona z innowacji technologicznych w zakresie sznurków, marka poszerzyła swoją wiedzę we wszystkich kategoriach produktów: sznurkach, rakietach, piłkach, tekstyliach, torbach, maszynach do naciągania itp., Co pozwala obecnie na prowadzenie 2/3 jej działalności za granicą.

Dziś Tecnifibre jest solidnym partnerem niektórych z największych imprez ATP Pro Tour, ale towarzyszy także sławnym zawodnikom światowej klasy, takim jak Daniil Miedwiediew i Iga Świątek (tenis) czy Mohamed Shorbagy i Nour el Sherbini (squash).

Będąc częścią grupy Lacoste od 2017 roku, marka stale się rozwija, pozostając wierna swoim wartościom bliskości, autentyczności, innowacyjności i dzielenia się, z bardzo jasnym celem: stać się istotną marką dla swojej społeczności graczy.


clouse menu Zamknij