Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Elektronika

Elektronika tenisowy

Znajdź szeroką gamę produktów Elektronika dla tenisowy. Odkryj najlepsze oferty w smashinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Elektronika

Marki Elektronika

Dlaczego warto używać trackera fitness do gry w tenisa?

Pokrowce i etui

Pokrowce i futerały zapewniają odpowiednią przestrzeń do przechowywania niezbędnych drobiazgów, inteligentnych urządzeń lub innych gadżetów. Pasują do większości urządzeń i smartfonów. Etui często są wyposażone w ochronne okienko ekranu dotykowego, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do portów i przycisków urządzeń inteligentnych. Pokrowce i futerały są wyposażone w regulowany pasek na ramię, który pozwala na bezpieczniejsze, zrelaksowane i właściwe dopasowanie. Dlatego etui i etui są niezbędne do przechowywania smartfonów i urządzeń podczas gry w tenisa.

Inteligentne opaski

Inteligentne opaski to urządzenia do monitorowania i śledzenia obliczeń związanych z kondycją, takich jak przebyty dystans, spalone kalorie, aw niektórych przypadkach tętno. Inteligentne opaski kierują koncentracją i ekspozycją Twoich programów treningowych, zachęcając i wspierając Cię w osiąganiu wyznaczonych celów. Inteligentne opaski również pozwalają Ci poświęcić się swoim celom. Dlatego dla tenisistów posiadanie kompatybilnej inteligentnej opaski jest naprawdę niezbędne, aby mogli utrzymać swoją kondycję. Inteligentne opaski są znane zarówno wśród dzieci, jak i dorosłych.

Części zamienne

Każdy tenisista musi utrzymywać swoją kondycję fizyczną i samopoczucie na najwyższym poziomie, aby osiągnąć wszystkie swoje cele. Ważne jest, aby monitory aktywności pomagały określić Twoje możliwości. Części zamienne do sprzętu fitness są różnego rodzaju, możesz wybrać części zamienne, które powinny pasować do twojego sprzętu fitness. Czasami musisz zmienić pasek w swoich smartbandach, ochraniaczach lub bateriach. W tym celu możesz kupić części zamienne do urządzeń fitness od znanych marek, takich jak Prince , Xiaomi , KSIX , Acme i Action Outdoor .

Zegarki

Niezależnie od tego, czy uprawiasz tenis, czy regularnie trenujesz, zegarki stały się niezbędnym elementem naszej codziennej rutyny. Inteligentne zegarki pozwalają obliczyć czas snu, często są wyposażone w opcje Bluetooth i oferują wiele korzyści w zakresie monitorowania rutyny. Inteligentne zegarki są również wyposażone w luźny i miękki pasek, który można bez wysiłku zawiązać wokół nadgarstka. Zegarki są najbardziej przydatnymi urządzeniami dla tenisisty, ponieważ pomagają śledzić czas trwania gry.