up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Informacje o sprzedającym

Sprzedawane i wysyłane przez

Zwrot zamówienia

Xiaomi InFace Sonic Szczotka

Xiaomi InFace Sonic Szczotka

Xiaomi InFace Sonic Szczotka

plus
Xiaomi

Xiaomi InFace Sonic Szczotka

Opis produktu Xiaomi InFace Sonic Szczotka

Urządzenie ma wymiary 80 x 53 x 30,4 mm, a waga to 83 gramy. Jest wodoszczelny, gwarantuje certyfikat IPX7. Wygląda jak kostka mydła. Dostępna jest w czterech kolorach: różowym, szarym, pomarańczowym i zielonym. Pojemność baterii to 300 mAh. Xiaomi deklaruje, że wystarczy na 3 4 godziny ciągłego użytkowania. Ładowanie odbywa się za pomocą dołączonych do zestawu kabli, a klienci otrzymają również przezroczyste etui do przechowywania i transportu Xiaomi InFace Sonic Clean.
Xiaomi InFace Sonic Szczotka posiada oficjalną gwarancję Xiaomi. Jako oficjalny detalista Xiaomi, cała nasza oferta produktów moda jest obięta dwuletnią gwarancją producenta. W dressinn, dążymy, aby wybierać wysokiej jakości produkty Higiena, które sprawią, że twoja aktywność będzie bardziej komfortowa. Mamy różne produkty Akcesoria dla twoich potrzeb, abyś czuł inspirację do osiągnięcia jeszcze więcej w swojej dziedzinie sportu.

Cechy Xiaomi InFace Sonic Szczotka

Kolor
Niebieski
Rodzaj produktu
Brushes

Napisz recenzję o tym produkcie i zdobądź CoINNs coinns

Napisz recenzję o tym produkcie

Ocena produktu

Twoja opinia jest dla nas ważna, Twoja opinia o tym produkcie zostanie poprawiona przez naszych ekspertów i zostanie opublikowana w ciągu 5 dni roboczych. Upewnij się, że twoja recenzja skupia się na tym produkcie i twoich doświadczeniach z nim, pomoże to innym klientom w podejmowaniu bardziej pewnych decyzji. W przypadku jakichkolwiek problemów z zamówieniem skontaktuj się z nami.

Zapoznałem się i akceptuję warunki zawarte w Polityce Prywatności dotyczącej przetwarzania moich danych w celu obsługi mojego zapytania lub prośby

Powiązane produkty

clouse menu Zamknij
up up