Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Transport miejski

Transport miejski

Znajdź szeroką gamę produktów Transport miejski dla moda. Odkryj najlepsze oferty w dressinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Transport miejski

Marki Transport miejski

Jak wygodnie poruszać się po mieście?

Rowery miejskie

Rowery miejskie mają szerokie, wypchane siedzenia i podniesioną kierownicę, które zapewniają relaksującą podróż na krótkich dystansach i zadania w mieście. Rowerami miejskimi można jeździć po utwardzonych ścieżkach.

Skutery elektryczne

Skutery elektryczne to skutery stojące uruchamiane silnikiem elektrycznym. Wymienione jako rodzaj mikro mobilności, te hulajnogi są zwykle projektowane z ogromnym podestem pośrodku, na którym jeździec się upiera. Skutery elektryczne są używane we wdrażaniu prawa, ochronie i łatwości. Są powszechne w obszarach miejskich i są wykorzystywane jako opcja do jazdy na rowerze lub spacerów.

Hoverboardy

Hoverboardy są również nazywane skuterami samobalansującymi. Hoverboardy to kompaktowe maszyny, które poruszają się za pomocą energii elektrycznej i mają dwa koła. Otworzyli rynek w 2015 roku i od tego czasu zdobywają coraz większą sławę. Hoverboardy są zasilane akumulatorami litowo jonowymi, które można ładować; kierowca wjeżdża na scenę w dwóch kołach.

Segway

Segway to samobalansujące specjalne transportery, które mają dwa koła. Segwaye są bardzo wygodne w prowadzeniu. Zostały stworzone, aby przenosić Cię na odległości, które są zbyt odległe, aby chodzić, ale zbyt małe, aby jeździć. Jest powszechny w wielu różnych krajach. Możesz kupić segway od znanych marek, takich jak Xiaomi , Skateflash , Brigmton , 9transport , Anlen , Dahon .