up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Męska odzież

Męska odzież

kurtki męskie

kurtki męskie

Spodnie męskie

Spodnie męskie

Ubrania Damskie

Ubrania Damskie

kurtki damskie

kurtki damskie

Spodnie damskie

Spodnie damskie

Kategorii

Akcesoria

Obuwie Damskie

Obuwie Męskie

Odzież Damska

Odzież Męska

Torby i Walizki

Wszystko( G-Star )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

G-Star

W Dressinn możesz kupować najnowsze style dżinsów G Star dla kobiet i mężczyzn , w tym koszule, dżinsy, kurtki i wiele innych. Najlepszą rzeczą w G Star jest to, że tworzą designerskie dżinsy dla każdego. Od momentu powstania w 1989 roku, G Star RAW znajduje się w czołówce mody na całym świecie. Marka G Star specjalizuje się w produkcji surowego denimu. Ze względu na skupienie się G Star na zrównoważonej produkcji, G Star RAW to marka, w której mężczyźni i kobiety zawsze mogą czuć się dobrze. G Star RAW jest oddany jakości produktów i jest zaangażowany w zrównoważone metody produkcji.
G Star odważy się wyróżnić, twardo stąpając po ziemi. I zawsze z dobrym humorem. Firma G Star Raw wprowadziła ideę „luksusowego dżinsu na ulice” poprzez połączenie wysokiej klasy rzemiosła ze stylem ulicznym i pozycjonowanie surowego dżinsu jako materiału nadającego się do noszenia i pożądanego. G Star to marka, która zawsze na pierwszym miejscu stawia produkt.

Najlepsza odzież dla kobiet i mężczyzn

Najlepszą rzeczą w G Star jest to, że stworzyli dla swoich klientów niespotykane dotąd style odzieży z unikalnymi wzorami i wygodnymi tkaninami. G Star oferuje różnorodną odzież damską i męską. G Star oferuje również akcesoria dla kobiet i mężczyzn o różnych wzorach. W każdym sezonie G Star dodaje do swojej obszernej kolekcji dżinsów nowe, innowacyjne kroje i sprania, od charakterystycznych projektów 3D po niezbędne 5 kieszeni. Holenderska marka słynie z niesamowitych, niepowtarzalnych projektów i wysokiej jakości denimu dla kobiet i mężczyzn. Dodatkowo G Star prezentuje kolekcję na każdy sezon składającą się z kurtek, bojówek, koszul, bluz, spodni, topów i akcesoriów. G Star obejmuje teraz buty, bieliznę, torby i odzież wykonaną z różnych rodzajów tkanin.

G Star ma dla Ciebie wszystko

Ostatecznie marka G Star to styl wszechczasów: futurystyczny, ukradkowy, alternatywny, tradycyjny, dalekosiężny i eksperymentalny.G Star oferuje różnorodne ubrania, koszule, kurtki, bluzy z kapturem, damskie dżinsy i spodnie bojówki. G Star to firma kreatywna, lepsza i zorientowana na design, zawsze poszukująca kolejnych innowacji i nowych stref komfortu oraz pasjonująca się równoważeniem estetyki i funkcjonalności dla swoich klientów. G Star projektuje produkty z myślą o przyszłości, nie tylko pod względem stylu, ale także wpływu na planetę i otaczających ją ludzi. W ostatnich latach G Star podtrzymał swój wizerunek, przyczyniając się do rozwoju dżinsu pod swoją marką, łącząc technologię, ponadczasowość i tradycję. Idź i zdobądź swoje ulubione artykuły G Star tylko w Dressinn .


pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij