up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

New Era

Wszystko ( New Era )

Bestsellery

Zobacz wszystkie produkty flecha

O New Era

New Era to międzynarodowo szanowana marka, która pozostawiła niezatarty ślad na świecie nakryć głowy. Została założona w 1920 roku przez Ehrhardta Kocha, firma powstała w Buffalo w stanie Nowy Jork, z wizją rewolucjonizacji czapek baseballowych dla zawodowych drużyn baseballowych. Ich niezachwiana uwaga na jakość, innowacje i autentyczne rzemiosło szybko ugruntowały ich pozycję jako oficjalnych dostawców czapek na boiska Major League Baseball (MLB) w 1934 roku. To przełomowe wydarzenie nie tylko ugruntowało pozycję New Era w świecie sportu, ale także położyło fundament do ich podróży w kierunku stania się ikoniczną marką streetwearu.
Przez dekady New Era kontynuowała rozszerzanie swojej gamy produktów, oferując szeroki wybór nakryć głowy, odzieży i akcesoriów. Czapki, kapelusze i beanie marki stały się symbolem kultury miejskiej, przyjętym przez sportowców, muzyków i entuzjastów na całym świecie. Ich zaangażowanie w innowacje, styl i jakość ugruntowało ich pozycję w świecie mody i zyskało sobie sympatię fanów na całym świecie. Dzięki szerokiemu zakresowi nakryć głowy i odzieży New Era nadal pozostaje siłą napędową w przecięciu sportu i mody miejskiej.

New Era jest dziedzictwem ikonicznych nakryć głowy

Czapki New Era są wyrazem stylu, łączącym modę miejską z dziedzictwem sportowym. Znane z charakterystycznych czapek 59FIFTY, te czapki charakteryzują się zstructuryzowanym designem, wysokiej jakości materiałami i ikonicznym, płaskim rondem. Czapki New Era są dostępne w ogromnej gamie kolorów, wzorów i kolaboracji z ikonami popkultury. Dostosowując się do modowych, nowoczesnych kobiet, Czapki New Era dla kobiet oferują różnorodną kolekcję czapek specjalnie zaprojektowanych, aby uzupełnić kobiece style. Czapki New Era dla mężczyzn emanują bez wysiłku chłodnym stylem, który odpowiada współczesnej męskości. Czy to klasyczna czapka 59FIFTY czy modna czapka trucker, mężczyźni mogą znaleźć idealne nakrycie głowy, aby podnieść swoje wyglądy i wyrazić swoją indywidualność.
Kolekcja New Era caps obejmuje imponujący wybór regulowanych czapek i strapbacków. Rozumiejąc zmieniające się preferencje modowe kobiet, Czapki New Era dla kobiet oferują połączenie współczesnych estetyk z ponadczasowym urokiem. Marka oferuje wybory dopasowane do gustu każdej kobiety. Dla mężczyzn poszukujących nakryć głowy, które bez wysiłku uzupełniają ich zmysły modowe, zakres czapek New Era dla mężczyzn oferuje szeroką gamę wyboru.
Idealne na chłodniejsze dni, New Era beanie łączą ciepło z stylem. Wykonane z wysokiej jakości materiałów i z różnymi projektami, te beanie są niezbędnym akcesorium podczas zimowych miesięcy. Oprócz nakryć głowy, New Era rozszerzyła swoją ofertę na szeroką linię odzieży, oddając istotę mody miejskiej. Od bluzy i koszulek po kurtki i akcesoria, oferta New Era Clothing uzupełnia kolekcję nakryć głowy marki, dając fanom możliwość uzupełnienia swoich stylizacji od stóp do głów.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij