Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Guess

O Guess
Guess, ikoniczna amerykańska marka modowa od 1981 roku jest synonimem stylu i elegancji. Założona przez braci Markiano - Paula, Mauricia, Armanda i Georgesa - Guess ustanowiła się jako globalny lider współczesnej mody. Z zaangażowaniem w dostarczanie jakości i wyznaczania trendów, Guess nieustannie ewoluował, aby sprostać zmieniającemu się krajobrazowi mody. Przez lata Guess kontynuował innowacje, oferując szeroki zakres dopasowań i pranić, zapewniając, że pozostaną one ponadczasowym akcentem w każdym szafie.
Wnioskując, Guess wyrył sobie trwałe miejsce w branży modowej, ciągle dostarczając wyznaczające trendy projekty i produkty wysokiej jakości. Od ikonicznych jeansów po torebki, torby, odzież wierzchnią, buty i zegarki smart, Guess pozostaje marką zaufania dla tych, którzy szukają wyrażenia swojego stylu. Z bogatą historią i zaangażowaniem w innowacje Guess pozostaje na czele mody, odzwierciedlając ducha współczesnego amerykańskiego glamour.

Wejdź w świat modowej spuścizny, gdzie technologia spotyka ciepło.

Guess Jeans, flagowy produkt marki, zrewolucjonizował świat mody swoją dopasowaną, wyszczerbioną dżinsową tkaniną w latach 80. Te jeansy oddały ducha epoki, stając się must-have dla osób na bieżąco z modą. Torebki Guess i torby są symbolem elegancji i funkcjonalności. Wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, łączą one nowoczesne projekty z praktycznością. Od szykownych toreb po modne crossbody Guess bags, Guess oferuje zróżnicowaną kolekcję, dostosowaną do różnych stylów i okazji.
Crossbody Bag Guess jest wyrazem bezwysiłkowej elegancji. Zaprojektowany dla współczesnej kobiety w pośpiechu, pozwala nosić swoje podstawowe rzeczy ze stylem. Dzięki swojemu regulowanemu paskowi i sygnaturze Guess sprzętowi logo, ta torba łączy modę i funkcjonalność w sposób bezszelestny. Gdy chodzi o pozostanie ciepłym w chłodniejszych miesiącach, Guess Puffer Jacket jest wyborem oczywistym. Te kurtki łączą modę z ciepłem, oferując nowoczesne projekty i innowacyjne technologie izolacji, aby zapewnić Ci komfort i styl w czasie zimowego chłodu.
Buty Guess przynoszą luksus na Twoje stopy. Niezależnie od tego, czy szukasz szpilek, które podniosą Twój styl, czy butów, które zapewnią Ci komfort w ruchu, Guess oferuje zróżnicowaną gamę opcji obuwia. Zobowiązanie marki do jakości zapewnia, że każdy krok jest modny. Zegarki smart Guess łączą najlepsze z obu światów - zaawansowaną technologię i nowoczesny design. Te zegarki oferują funkcje, takie jak monitorowanie fitnessu, powiadomienia i dostosowywalne wyświetlacze, wszystko zapakowane w stylową oprawę, która dopełnia Twojego osobistego stylu.