Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Walizki i torby

Walizki i torby moda

Znajdź szeroką gamę produktów Walizki i torby dla moda. Odkryj najlepsze oferty w dressinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Walizki i torby

Marki Walizki i torby

Rodzaje walizek

Każdy kocha i lubi podróżować; jednak jeśli chodzi o pakowanie bagażu, często nie wiemy, co robić. Różne torby i bagaże są odpowiednie dla Twojej podróży w różnych sytuacjach. Niektóre są łatwiejsze do noszenia niż inne w danych okolicznościach. Porozmawiajmy o różnych rodzajach toreb podróżnych poniżej;

Plecaki
Plecaki są powszechnie używane przez entuzjastów outdooru i preferowane przez torebki i walizki. Są lekkie i idealne do przenoszenia ciężkich ładunków, sprzętu outdoorowego i innych akcesoriów bez krępowania rąk. Nosząc na plecach, możesz cieszyć się wędrówkami lub trekkingiem z najwyższym komfortem.

Torby
Jeśli chodzi o wybór toreb podróżnych, istnieje wiele możliwości wyboru, takich jak torby podróżne, torby marynarskie, bagaż na kółkach, plecaki podróżne, torby listonoszki i plecaki na kółkach. Ostatnie innowacje w produkcji toreb doprowadziły firmy do stworzenia wygodniejszych i łatwiejszych do przenoszenia toreb. Torby marynarskie z mocnymi zamkami błyskawicznymi i paskami to świetny wybór, ponieważ ułatwiają przenoszenie.

Teczki i etui na laptopa
Dla celów podróży, zalecamy wybrać firma kołach pionowe teczki twarde powłoki, które byłyby łatwiejsze w obsłudze podczas lotu. Torby podręczne świetnie nadają się do podróży lotniczych. Ponadto etui na laptopa są niezbędne, jeśli chcesz chronić swój laptop przed uszkodzeniami zewnętrznymi. Pokrowce na laptopy są zwykle wykonane z wysokiej jakości nylonu i skóry.

Worki gimnastyczne
Worki gimnastyczne są dostępne w szerokiej gamie wzorów, form, kolorów i kształtów. Najważniejsza jest jednak jego funkcjonalność, a nie design. Worki gimnastyczne powinny być prostsze, łatwiejsze w użyciu i szybciej dostępne. można go po prostu zamknąć za pomocą sznurka, co czyni go idealnym do szybkiego pakowania, gdy wybierasz się na siłownię.

Torby na lunch
Torby na lunch są specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić bezpieczeństwo żywności lub napojów podczas podróży. W torebkach śniadaniowych można przechowywać żywność, mięso, warzywa, produkty mleczne i owoce. Na rynku dostępne są izolowane torby śniadaniowe, które dzięki gęstej warstwie pianki mogą utrzymać jedzenie w chłodzie lub cieple

Wózki
Wrażenia z podróży zawsze stają się lepsze, gdy wybierasz wygodne i łatwe do noszenia torby ze sobą. Torba do wózka to jedna z najwygodniejszych toreb, którą łatwo ciągnąć i przeciągać w dowolnym kierunku dzięki 360 stopniowym kółkom. Wózki są obecnie najpopularniejszym wyborem toreb, ponieważ oferują dużą elastyczność i wygodę.

Więcej o walizkach i torbach:
Levis , Levis , Adidas originals , Gstar , Nike , New Balance , Timberland , Vans oraz BOSS to najbardziej renomowani producenci walizek i akcesoriów. Produkują szeroką gamę różnych wzorów i stylów kosmetyczek, torebek na ramię , walizek, pokrowców na laptopy i toreb podróżnych, które są dostępne w różnych atrakcyjnych kolorach i wzorach. Torby na pasek są wykonane z wysokiej jakości i wytrzymałego materiału, aby zapewnić mniejsze zużycie podczas podróży.