Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Volcom

O Volcom
Volcom to miejsce, do którego zawsze możesz się udać w poszukiwaniu mody łączącej styl i przygodę. Z bogatą historią zakorzenioną w sportach deskowych i zobowiązaniem do tworzenia wysokiej jakości odzieży Volcom stał się globalnym ikoną dla tych, którzy żyją pełnią życia. Firma została założona w 1991 roku przez Richarda „Wooly'ego” Woolcot i Tuckera „T-Dawg” Hall. Pasja założycieli do jazdy na desce, jazdy na nartach i surfingu wywołała misję marki, aby zapewnić innowacyjną, funkcjonalną i modną odzież dla tych przygodowych stylów życia. Ta deklaracja przekraczania granic zarówno w projektowaniu, jak i w innowacjach sportowych doprowadziła Volcom do międzynarodowej rozpoznawalności.
Dziś Volcom w Dressinn nadal szanuje swoje korzenie, jednocześnie dostosowując się do nowoczesnych trendów. Czy wypływasz na fale, śmigasz po stoku narciarskim, czy szukasz ulicznego stylu z nutą szaleństwa, Volcom oferuje szeroki zakres produktów dostosowanych do Twojego stylu. Od koszulek po plecaki, Volcom zapewnia Ci jakość i styl.

Gdzie styl spotyka przygodę

Koszule Volcom są doskonałym połączeniem stylu i wygody. Od klasycznych koszulek z nadrukiem po koszule z guzikami, znajdziesz uniwersalne opcje na każdą okazję. Dzięki wysokiej jakości materiałom i szczegółowemu wykonaniu koszule Volcom są podstawą w szafie każdego modnego przygodowicza. Zachowaj ciepło i styl dzięki bluza Volcom. Wykonane z myślą o cieple i trwałości, te bluzy są idealne na chłodne dni na plaży lub wieczory przy ognisku. Ich unikalny design i wygodny krój czynią je must-have w Twojej kolekcji casualowej. Gdy pogoda się pogorszy, Volcom staje się jeszcze trwalszy. Od wodoodpornych skorup po ocieplane płaszcze, Volcom oferuje szeroki wybór kurtek zaprojektowanych, aby zachować Cię wygodnym w ekstremalnych warunkach.
Zobowiązanie Volcom do jakości sięga również jego kolekcji spodni. Wybierz spośród różnych fasonów i stylów, w tym jeansów Volcom dla ponadczasowego wyglądu, spodni Volcom dla uniwersalnego stylu urbanistycznego i spodenek Volcom na ciepłe przygody. Te ubrania są zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudy Twojego aktywnego stylu życia, jednocześnie zachowując modny wygląd. Przenoś swoje rzeczy w stylu z plecakiem Volcom. Zaprojektowany z myślą o trwałości i funkcjonalności, ten plecak jest idealny na codzienny komunikację, szkołę lub przygodowe wyprawy. Dzięki ergonomicznym cechom i modnym projektom idealnie współgra z duchem przygody i wyrażania siebie Volcom.