Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Timberland

O Timberland
Timberland, znany na całym świecie globalny brand, od swojego powstania w 1973 roku jest synonimem odpornych na warunki atmosferyczne ubrań i obuwia outdoorowego. Firma została założona przez Nathana Swarta i początkowo działała jako Abington Shoe Company, specjalizując się w wytrzymałych butach roboczych. Przełom nastąpił w 1973 roku, kiedy wprowadzono wodoodporne skórzane buty Timberland, produkt, który ostatecznie zainspirował zmianę nazwy marki. Zobowiązanie Timberland do jakości, innowacji i zrównoważonego rozwoju napędziło go do ikonicznego statusu w branżach modowej i outdoorowej.
Przez prawie pięćdziesiąt lat Timberland pozostał wyznacznikiem łączącym funkcjonalność outdoorową z współczesną modą. Jego zaangażowanie w zrównoważony rozwój jest widoczne w inicjatywach takich jak kampania „Nature Needs Heroes”, wyrażająca jego zaangażowanie w ochronę środowiska. Timberland nadal ewoluuje, pozostając wiernym swojej tradycji, zapewniając, że każdy produkt opowiada historię przygody, rzemiosła i głębokiego związku z otoczeniem przyrodniczym.

Kształtowanie outdoorowego stylu od 1973

Łącząc styl i funkcjonalność, linia odzieży męskiej Timberland prezentuje kolekcję zaprojektowaną dla urbanistycznych odkrywców. Od wytrzymałych koszul w kratę po wygodne i trwałe dżinsy, ich odzież wyraża ducha outdoorowych eksploracji, zapewniając jednocześnie modny wygląd. Linia odzieży damskiej Timberland oferuje wszechstronny zestaw odzieży inspirowanej życiem na świeżym powietrzu. Czy to ciepłe swetry, klasyczne t-shirty czy stylowe kurtki, każdy element jest zaprojektowany, aby kobiety czuły się komfortowo i pewnie, zarówno w środowisku urbanistycznym, jak i na outdoorowych wyprawach. Kurtki Timberland są znakiem rozpoznawczym ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Zaprojektowane z materiałów odpornych na warunki pogodowe i innowacyjnych wzorów, te kurtki dostosowują się do różnych warunków pogodowych, zachowując jednocześnie wieczny urok.
Czapki Timberland łączą funkcjonalność i modę bez wysiłku. Zaprojektowane tak, aby utrzymać ciepło i chronić przed słońcem, te Timberland beanies dodają odrobinę pociągającego szorstkiego uroku twojemu outdoorowemu zestawowi. Oferta akcesoriów marki uzupełnia jej linie odzieży i obuwia. Od wytrzymałych skórzanych pasków po trwałe plecaki, akcesoria Timberland są tworzone z naciskiem na wytrzymałość i styl. Okulary przeciwsłoneczne Timberland nie tylko zapewniają ochronę przed promieniowaniem UV, ale także emanują charakterystyczną szorstką elegancją marki. Z różnymi stylami wyrażającymi estetykę outdoorową, dopełniają twoją stylizację na każdą przygodę.
Timberland oferuje szeroki wybór obuwia, dopasowanego do różnych stylów życia. Od klasycznych butów żeglarskich po casualowe trampki, każda para butów Timberland jest zaprojektowana tak, aby łączyć wytrzymałość outdoorową z urbanistyczną wrażliwością. Korzenie Timberland leżą w jego ikonicznych butach. Czy to oryginalne wodoodporne skórzane buty czy nowoczesne interpretacje, te buty Timberland pozostają symbolem wytrzymałości i stylu, czyniąc je podstawowym elementem dla miłośników outdooru i świadomych mody jednocześnie.