up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Torby

Torby

Plecaki

Plecaki

Praca

Praca

Szkoła

Szkoła

Wakacje / Plaża

Wakacje / Plaża

Torebki

Torebki

Kategorii

Akcesoria

Torby i Walizki

Wszystko( Kipling )

Kipling

Kipling to światowo uznana marka modowa, znana z charakterystycznych, funkcjonalnych i wysokiej jakości toreb i akcesoriów. Marka została założona w 1987 roku w Belgii, czerpiąc inspirację z Rudyarda Kiplinga, słynnego autora "Księgi Dżungli", wcielając w życie ducha przygody, eksploracji i ciekawości. Produkty Kipling są projektowane z myślą o towarzyszeniu ludziom w ich podróżach, oferując praktyczne rozwiązania bez kompromisów w kwestii stylu. Czy to pojemna torba do pracy, elegancki plecak na podróż czy kompaktowy crossbody na wyjście – Kipling ma coś dla każdego. Sklep z najnowszymi i wyśmienitą jakością produktów Kipling można znaleźć na Dressinn.
Kipling wyrobił sobie niszę na rynku modowym, tworząc funkcjonalne i modne torebki i akcesoria, które spełniają potrzeby współczesnych osób. Od plecaków po torby, od portfeli po portmonetki i od bagażu po torby lunchowe – produkty Kipling odzwierciedlają zaangażowanie marki w jakość, uniwersalność i inspirujące przygody. Dzięki funkcjom takim jak rozszerzalne komory, łatwo toczące się kółka i solidne uchwyty, bagaż Kipling sprosta potrzebom współczesnych odkrywców.

Kipling Inspirujące Przygody ze Stylish Funkcjonalnością

Torebki Kipling stały się synonimem wszechstronności i trwałości. Wykonane z dbałością o szczegóły, te torebki zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać wymagania codziennego życia, jednocześnie dodając odrobinę uroku. Plecaki Kipling stanowią wyraz funkcjonalności i modnego designu. Dzięki wielu komorom i kieszeniom te plecaki zapewniają wystarczająco dużo miejsca do organizowania podstawowych rzeczy. Czy to uczeń noszący podręczniki, profesjonalista z laptopem czy podróżnik z różnymi przedmiotami – plecaki Kipling oferują ergonomiczne wsparcie i trendy estetykę.
Dla tych, którzy szukają bezdotykowej i kompaktowej opcji, torby na ramię Kipling crossbody są idealnym wyborem. Te torby są projektowane do noszenia na przeciwnym ramieniu, umożliwiając łatwy dostęp do przedmiotów, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo. Regulowane paski i starannie umieszczone komory czynią z toreb na ramię Kipling crossbody idealnym rozwiązaniem dla miejskich przygód lub poznawania nowych miast. Torby Kipling są słynne ze swojej ponadczasowej urody i praktyczności. Od klasycznych projektów do współczesnych stylów, te torby są wykonane z materiałów premium i dbałością o szczegóły. Oferując dużo miejsca i wygodne funkcje organizacyjne, torby Kipling łączą łatwo modę i funkcjonalność.
Portfele Kipling prezentują zaangażowanie marki w jakość i styl. Skoncentrowane na funkcjonalności, te akcesoria zapewniają bezpieczne przechowywanie kart, gotówki i przedmiotów osobistych. Zaprojektowane, aby uzupełniać torby Kipling lub działać samodzielnie, portfele Kipling oferują dotyk elegancji i wygodę. Bagaż Kipling zapewnia, że podróżnicy wyruszają w podróż z łatwością. Te walizki i torby podróżne zostały zaprojektowane tak, aby wytrzymać trudy podróży, zapewniając jednocześnie wystarczająco dużo miejsca na przedmioty. Torby lunchowe Kipling łączą styl i praktyczność dla osób w podróży. Te izolowane torby trzymają żywność w czystości, oferując jednocześnie wygodne opcje noszenia. Dzięki swoim wyrazistym wzorom i trwałej konstrukcji torby lunchowe Kipling czynią każdy posiłek stylowym.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij