up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Torby

Torby

Plecaki

Plecaki

Praca

Praca

Szkoła

Szkoła

Wakacje / Plaża

Wakacje / Plaża

Torebki

Torebki

Kategorii

Akcesoria Damskie

Akcesoria Męskie

Elektronika

Torby I Walizki

Wszystko( Kipling )

Kipling

Od momentu powstania firma nadal projektuje eleganckie i stylowe torby dla kobiet w podróży. Te stylowe torby są dostępne w szerokiej gamie kolorów, rozmiarów i wzorów, aby spełnić indywidualne potrzeby. Kipling to międzynarodowa marka, która dostarcza swoje produkty w 67 krajach. Kipling oferuje gamę kolorowych i wdzięcznych torebek, bagażu, akcesoriów turystycznych, portfeli i innych. W świecie mody Kipling skoczył i uderzył na rynek dzięki swoim ekskluzywnym kolekcjom toreb.
Firma Kipling została założona w 1987 roku w Antwerpii w Belgii. Ta marka odzieżowa słynie z rozpoznawalnego małpiego breloczka i marszczonej tkaniny nylonowej. Torby Kipling są niedrogie i funkcjonalne, dlatego cieszą się popularnością wśród konsumentów. Na każdą potrzebę podróży te torby i plecaki są najlepszym wyborem i koniecznością.

clouse menu Zamknij