up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Plecaki dzieci

Plecaki dzieci

Znajdź szeroką gamę produktów Plecaki dla dzieci. Odkryj najlepsze oferty w kidinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Plecaki

Marki Plecaki

Jakie są rodzaje toreb dziecięcych?

Plecaki

Plecaki to płócienne torby noszone na plecach. Mogą zawierać kieszenie zewnętrzne i wewnętrzne oraz zamki błyskawiczne. Plecaki występują w różnych kolorach i rozmiarach. Plecak można kupić w firmach Adidas, Safta, Nike, Reebok, CMP, Timberland. Worki gimnastyczne to torby do przechowywania akcesoriów, które chcesz, gdy idziesz na siłownię. Worki gimnastyczne mają lekki układ z ustawieniem sznurka. Worek gimnastyczny umożliwia szybkie dotarcie do akcesoriów. Zewnętrzna saszetka na worku gimnastycznym pozwala na oddzielne przechowywanie drobniejszych rzeczy.

Torby na lunch

Torby śniadaniowe to rodzaj podręcznego pudełka, które służy do przewożenia posiłków, zwykle do biura lub do szkoły. Torby na lunch są zazwyczaj wykonane z trwałego materiału, są dobrze hermetyczne i często mają chwytak do trzymania. Pomaga utrzymać ciepło obiadu i można go łatwo nosić przy sobie.

Torby naramienne

Torby na ramię można sprawnie obracać do przodu, aby szybko wyjąć rzeczy z tej torby i łatwo je z powrotem włożyć. Torby na ramię sprawiają, że jest to również odpowiednia opcja do transportu publicznego.

Torby podróżne

Torby podróżne to rodzaj bagażu, który służy do przechowywania akcesoriów podczas podróży. Torby podróżne są często stosunkowo płaskimi, trwałymi torbami z kulistymi kwadratowymi połączeniami. Torby te są wykonane z różnych materiałów, takich jak metal, skóra lub tkanina.

Więcej o plecakach:

Akcesoria do plecaków to zamki błyskawiczne, klamry i paski. Więcej o plecakach to torby, portfele, torby na buty, teczki i etui na laptopa, kosmetyczki i torby na pasek. Możesz kupić te torby wielu różnych marek, takich jak Adidas , Safta , Cerda Group , Lego i Puma .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij