Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Garmin

Garmin
O Garmin
Garmin dominuje w branży technologii nawigacji od momentu jej powstania w 1989 roku. Garmin jest wiodącym producentem innowacyjnych urządzeń GPS, które już zadowoliły konsumentów na całym świecie. Zegarek Garmin będzie Ci towarzyszył w wielu różnych dyscyplinach, takich jak fitness, trening, marynarka, lotnictwo, aktywność na świeżym powietrzu, wyprawy, jazda na rowerze, bieganie, turystyka piesza i alpinizm.


Aby uzyskać dobre śledzenie i lokalizację podczas uprawiania sportów na świeżym powietrzu, najlepszym rozwiązaniem są urządzenia GPS firmy Garmin . Mając do dyspozycji produkty Garmin, możesz poprawić swoją wydajność, pomagając monitorować każdy szczegół sygnału w odniesieniu do jego ruchu.


Garmin Forerunner to najlepsza opcja do biegania. Posiada takie funkcje jak codzienna kontrola aktywności, akcelerometr, GPS, pulsometr i prędkościomierz. Jego funkcje są podobne do zegarka Garmin Fenix , ale każdy z nich zawiera niuanse, które je różnią. Garmin Venu zawiera specjalistyczne funkcje fitness i wellness.