up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Nolan

Wszystko ( Nolan )

O Nolan

Nolan, nazwa synonimiczna z bezpieczeństwem i innowacją w świecie odzieży motocyklowej, chroni motocyklistów od swojego powstania w 1972 roku. Została założona w Bergamo, we Włoszech, przez Landera Nocchiego i szybko zyskała uznanie za jej zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości kasków motocyklowych zaprojektowanych zgodnie z wymaganiami zapalonych motocyklistów na całym świecie. Czy to przemierzasz ulice miasta, wyruszasz w długą podróż czy przekraczasz granice na torze, Nolan ma kask dostosowany do Twoich potrzeb.
Przez całą swoją historię, Nolan zachował niezachwiane zaangażowanie w bezpieczeństwo i komfort motocyklistów, z silnym naciskiem na innowacje i nowoczesną technologię. W rezultacie Nolan stał się zaufanym towarzyszem dla motocyklistów na całym świecie. Z Nolanem nie tylko noszysz kask, ale noszysz zaufanie, jakie dają dekady doświadczenia, pasji i oddania światu motocykli. Dołącz do nas, gdy kontynuujemy jazdę w przyszłość, chronieni przez Nolan legacy.

Nolan Ofert Safety, Innowacji i Pasji Motocyklowych

Sercem Nolan legacy są jego ikoniczne Kaski Nolan, starannie skonstruowane, aby zapewnić motocyklistom znakomitą ochronę bez kompromisów w komforcie i stylu. Te kaski stały się podstawą dla motocyklistów wszystkich poziomów, od codziennego komunikatora po oddanego entuzjastę podróżowania. Kaski motocyklowe Nolan stanowią kamień węgielny zaangażowania marki w bezpieczeństwo motocyklistów. Kaski motocyklowe Nolan oferują bezkompromisową ochronę dla motocyklistów na różnych dyscyplinach.
Dla motocyklistów poszukujących wszechstronności i wygody Modularne Kaski Nolan są prawdziwą rewolucją. Te kaski oferują elastyczność przełączania między konfiguracją pełnej twarzy a otwartej twarzy z łatwością, wszystko przy zachowaniu najwyższych cech bezpieczeństwa. Kaski wielofunkcyjne Nolan są idealne dla tych, którzy pragną adaptacji podczas swoich jazd. Motocykliści, którzy cenią sobie wolność i elastyczność, kierują się do Kasków Przekształcalnych Nolan. Te innowacyjne kaski zapewniają płynną przejście od kasku pełnej twarzy do kasku otwartej twarzy, zapewniając adaptację do zmieniających się warunków jazdy. Kaski Przekształcalne Nolan są dostosowane do motocyklistów, którzy cenią sobie wygodę i styl.
Kaski Otwarte Nolan łączą ekscytację wiatrem we włosach z bezpieczeństwem i stylem, za który Nolan jest sławny. Te kaski są idealne dla motocyklistów, którzy czerpią przyjemność z uczucia jazdy po otwartej drodze, przy zachowaniu niezbędnej ochrony. Jeśli chodzi o bezkompromisową ochronę, Kaski Pełnej Twarzy Nolan wiodą prym. Te kaski zapewniają pełną ochronę głowy i twarzy motocyklisty, zapewniając maksymalne bezpieczeństwo podczas każdej jazdy. Aby uzupełnić ich kaski, Nolan oferuje szereg Ekranów Motocyklowych Nolan zaprojektowanych w celu poprawy komfortu i bezpieczeństwa motocyklisty. Te ekrany są wykonane w celu odpędzania wiatru, deszczu i odpadków, zapewniając niezakłócone widzenie drogi przed sobą.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij