Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Klim

O Klim
Klim stanowi przyczółek doskonałości w świecie sprzętu do przygód, oparty na niezachwianej zasadzie zapewniania miłośnikom spędzania czasu na świeżym powietrzu niezrównanej wydajności i ochrony. Powstał w 1999 roku, marka narodziła się w sercu Gór Skalistych w Rigby w stanie Idaho, gdzie ekstremalne warunki pogodowe i zróżnicowane krajobrazy stanowiły doskonałe miejsce do testowania produktów. Dzięki nieustannemu dążeniu do innowacji, Klim przemienił przemysł, tworząc sprzęt, który bezproblemowo łączy najnowocześniejszą technologię z wytrzymałą trwałością, odpowiadając na potrzeby motocyklistów, śnieżnych narciarzy, wędrowców i wielu innych.
W świecie, w którym przygoda nie zna granic, Klim nadal podnosi poprzeczkę, tworząc sprzęt, który stanowi świadectwo jego dążenia do doskonałości. Z trwałym zaangażowaniem w innowacje i nieugiętym szacunkiem dla wołania dzikiej natury, Klim pozostaje przyczółkiem dla tych, którzy pragną przesuwać granice możliwości. Obecność Klim w świecie kurtek motocyklowych jest świadectwem jego dziedzictwa.

Podnoszenie poziomu przygody poprzez niezrównane wyposażenie

Kurtki Klim są odbiciem mistrzostwa inżynierii, oferując harmonijną mieszankę zaawansowanych materiałów, zaprojektowanej ergonomicznie skóry i niezrównanej izolacji. Od legendarnej Badlands Pro po wszechstronną serię Latitude, te kurtki zapewniają niezrównaną ochronę przed elementami bez kompromisów w komforcie i mobilności. Starannie wykonane, Rękawice Klim zapewniają motocyklistom niezrównany chwyt, zwinność i ochronę dłoni. Od ekstremalnego zimna w Adventure GTX po off-roadową zwinność Mojave Pro, Rękawice Klim są świadectwem zaangażowania marki w bezpieczeństwo i wydajność jeźdźca. Buty Klim są podstawą każdej przygody, zaprojektowane tak, aby pokonać najbardziej wymagające tereny z zachowaniem wyjątkowego komfortu. Wykonane z wytrzymałych materiałów, zaawansowanej ochrony kostki i innowacyjnych technologii podeszwy, te buty zapewniają optymalną stabilność i ochronę. Buty Klim są wiernym towarzyszem poszukiwacza przygód na off-roadowe szlaki lub wymagające wyzwania długodystansowych wycieczek. Kaski Klim są wyrazem zobowiązania marki do kompleksowej ochrony głowy. Precyzyjnie zaprojektowane i rygorystycznie testowane, te kaski zapewniają jeźdźcom zrównoważenie między lekką konstrukcją, wentylacją i odpornością na uderzenia.
Zaangażowanie Klim w innowacje sięga dalej niż pojedyncze produkty, obejmując różnorodne wyposażenie do przygód. Od warstw bazowych, które regulują temperaturę, po plecaki zaprojektowane na trudne podróże, oferty Klim są zaprojektowane tak, aby łatwo wchodzić w życie miłośników spędzania czasu na świeżym powietrzu, ulepszając ich doświadczenia, bez względu na warunki. Czy wyruszamy na dalekie wyprawy czy też zdobywamy szlaki off-road, Sprzęt motocyklowy Klim redefiniuje wydajność. Każdy element, od kurtek po buty, wyraża podstawowe wartości marki, takie jak trwałość, innowacja i nieugięte zaangażowanie w umożliwienie bezwzględnego eksplorowania.