up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Elektronika motocykle-wyposazenie

Elektronika motocykle-wyposazenie

Znajdź szeroką gamę produktów Elektronika dla motocykle-wyposazenie. Odkryj najlepsze oferty w motardinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Elektronika

Marki Elektronika

Wskazówki dotyczące wyboru nawigacji do motocykla

Kamery akcji: Kamery akcji to małe i proste urządzenia, które służą do robienia zdjęć i nagrywania filmów z motocyklowych przygód.

Akumulatory i ładowarki: Akumulatory i ładowarki są ważnymi elementami osprzętu nawigacyjnego motocykla. Akumulatory służą do zasilania urządzeń nawigacyjnych, a ładowarki służą do ładowania akumulatorów.

Pokrowce i futerały: Pokrowce i futerały służą do bezpiecznego przechowywania narzędzi do nawigacji motocyklowej. Pokrowiec i futerały pomagają chronić motocyklowe urządzenia GPS i kamery przed uszkodzeniem.

Ręczny GPS: Ręczny GPS to także urządzenie nawigacyjne dla motocykli. Ręczny GPS wykorzystuje triangulację satelitarną do określenia i wskazania istniejącej lokalizacji użytkownika na cyfrowej mapie.

Mapy: Mapy rowerowe są idealnym partnerem podczas jazdy na rowerze. Mapy rowerowe są dostarczane z różnymi opcjami do wyboru, dzięki czemu możesz odkryć lub zaprojektować niestandardową trasę w oparciu o Twoje wymagania motocyklowe.

Nawigacja: System nawigacji służy do znajdowania nowych dróg i ścieżek oraz do oszczędzania czasu lub maksymalizacji zakrętów, konieczne jest korzystanie z systemu nawigacji.

Walkie talkie: Kiedy masz wiele motocykli jeżdżących razem, krótkofalówki są idealną metodą na pozostanie w kontakcie z całym tłumem.

Zegarki: Inteligentne zegarki dostarczą Ci bardzo szczegółowych danych na temat Twojej trasy motocyklowej. Możesz kupić zegarki motocyklowe od Alpinestars , Shark , Sena , Givi , Schuberth i Shad .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij