up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Puig

Wszystko ( Puig )

O Puig

Puig jest znanym nazwiskiem w świecie akcesoriów motocyklowych, znanym z zaangażowania w innowacje, jakość i styl. Został założony w 1964 r. w Granollers w Hiszpanii i ciągle zmusza granice tego, co możliwe w kwestii indywidualizacji motocykla i poprawy jego wydajności. Bogata historia i zaangażowanie Puig w doskonałość sprawiły, że jest on marką lidera wśród akcesoriów motocyklowych. Nieważne, czy chodzi o osłony, światła, kufry, koła czy kierownice - Puig nadal tworzy innowacje i podnosi jakość jazdy motocyklistów na całym świecie. Puig to nazwa, której każdy w świecie motocykli może zaufać z powodu swojej wysokiej jakości.

Podróż Puig rozpoczęła się jako małe rodzinne przedsiębiorstwo, specjalizujące się w produkcji wysokiej jakości osłon motocyklowych. Dzięki nieustannemu dążeniu do doskonałości firma szybko zyskała uznanie za swoje wyższe rzemiosło i innowacyjne wzornictwo. W miarę upływu lat Puig poszerzył swoją linię produktów o szeroką gamę akcesoriów motocyklowych, ustanawiając nowe standardy w branży.

Podnoszenie akcesoriów motocyklowych od 1964 roku

Klasyczny produkt Puig, osłona motocyklowa, pozostaje świadectwem zaangażowania marki w zarówno formę, jak i funkcję. Te osłony są projektowane nie tylko w celu poprawy aerodynamiki, ale także w celu zapewnienia kierowcom większego komfortu i ochrony przed wiatrem i odpadkami. Osłony Puig dostępne są w różnych stylach i materiałach, pozwalając kierowcom wybrać idealne dopasowanie do swojego motocykla i osobistego stylu. Aby jeszcze bardziej poprawić komfort jazdy, marka oferuje Puig Clip-on Windscreen Visors. Te osłony można łatwo przymocować do istniejącej osłony, zmniejszając zakłócenia wiatrem i poprawiając widoczność podczas długich jazd. To prosty, a jednocześnie skuteczny dodatek, który wielu motocyklistów wybiera. Bezpieczeństwo jest priorytetem Puig, a światła motocyklowe odbijają to zobowiązanie.
Dla tych, którzy potrzebują dodatkowego miejsca na swoim motocyklu, kufry Puig oferują eleganckie i bezpieczne rozwiązanie. Te kufry są zaprojektowane, aby idealnie współgrać z różnymi modelami motocykli, zapewniając wystarczającą przestrzeń na kaski, sprzęt do jazdy i inne niezbędne rzeczy. Poprawiając zarówno wydajność, jak i estetykę, koła motocyklowe Puig są projektowane z precyzją i uwagą na szczegóły. Są dostępne w różnych wzorach i wykończeniach, aby spełnić preferencje motocyklistów, zapewniając jednocześnie najwyższą jakość i trwałość. Puig zdaje sobie sprawę, że kierownica jest bezpośrednim połączeniem kierowcy z motocyklem. Dlatego oferuje szeroki wybór opcji kierownic dostosowanych do komfortu i kontroli. Od tradycyjnych do bardziej ergonomicznych styli, kierownice motocyklowe Puig są wykonane z myślą o zadowoleniu kierowcy.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij