up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

MT Helmets

MT Helmets

Wszystko ( MT Helmets )

O MT Helmets

MT Helmets jest wiodącą marką na światowym rynku kasków motocyklowych, rozpoznawaną za jej lojalność wobec bezpieczeństwa, stylu i innowacji. Założona w Hiszpanii w 1968 roku, MT Helmets od tego czasu wykazała się jako międzynarodowy gracz na rynku kasków motocyklowych.
Bezpieczeństwo jest ważne dla MT Helmets, a ich produkty podlegają surowej kontroli, aby spełnić światowe standardy bezpieczeństwa. Wykorzystują zaawansowane materiały i wysokiej jakości technologię, aby stworzyć kaski, które zapewniają optymalne bezpieczeństwo motocyklistom w różnych sytuacjach.
MT Helmets oferuje szeroki wybór typów kasków, w tym modułowe, pełnotwarzowe, otwarte i kaski off-road. Ta różnorodność dostosowana jest do gustów motocyklistów, zarówno dla miłośników sportowych, jak i kruzerów czy poszukiwaczy przygód. Zobowiązanie marki do innowacji jest widoczne w jej eleganckich i aerodynamicznych modelach kasków, często uzupełnianych przez wyraziste wykończenia i grafiki.
Oprócz ochrony i stylu, MT Helmets kładzie duży nacisk na dostępność. Ich celem jest stworzenie wysokiej jakości kasków dostępnych dla szerokiego grona motocyklistów, bez kompromisów w zakresie podstawowych cech bezpieczeństwa. Przez lata MT Helmets zdobył zaufanie i oddanie motocyklistów na całym świecie, cementując swoje znaczenie jako zaufanego wyboru dla tych, którzy szukają połączenia bezpieczeństwa, stylu i wartości w swoim sprzęcie do jazdy.

Kolekcja kasków MT

Pełnotwarzowe kaski MT posiadają wysokiej jakości materiały w swojej konstrukcji. Często łączą one zaawansowane kompozyty lub osłony z tworzywa sztucznego, aby zapewnić trwałość i odporność na uderzenia.
Otwarte kaski MT zazwyczaj wyposażone są w widoczne szybki lub osłony, aby chronić motocyklistów przed kurzem, wiatrem i owadami. Niektóre modele mogą mieć również szyby przeciwsłoneczne lub osłony, aby zapewnić cień i zmniejszyć oślepienie.
Modułowe kaski MT mają składane sekcje i są zabezpieczone wytrzymałym zaczepem szczęki, który blokuje obszar, gdy jest zamknięty, zapewniając dokładny poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia kask pełnotwarzowy.
Kaski off-road MT zazwyczaj łączą wiele wentylatorów i kanałów, aby zapewnić lepszą cyrkulację powietrza, co pozwala motocyklistom pozostać wygodnym w gorących i zakurzonych warunkach.
Googles MT są wyposażone w warstwy antyparowe i anty-zarysowania na soczewkach. Te cechy pomagają zachować wyraźne widzenie w różnych warunkach pogodowych i zapobiec uszkodzeniu gogli.
Kaski zamienne MT zazwyczaj mają chroniony podwójny zamek D-ring lub inne wytrzymałe systemy paska i zapięcia, aby zapewnić bezpieczne i dopasowane dopasowanie.
Ekrany MT zazwyczaj są odporne na zarysowania i wybuchowe, aby zapewnić długotrwałe użytkowanie i ochronę motocyklistów.
Visory MT preferują zmniejszone promienie słoneczne. Przyciemniane szyby mogą poprawić widoczność i ułatwić jazdę w słoneczne dni.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij