Wpisz swój adres e-mail, a my od razu wyślemy Ci link do zresetowania hasła przez e-mail.

Strona Główna

Konserwacja

Konserwacja motocykle-wyposazenie

Znajdź szeroką gamę produktów Konserwacja dla motocykle-wyposazenie. Odkryj najlepsze oferty w motardinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Konserwacja

Marki Konserwacja

Wskazówki dotyczące konserwacji motocykla

Pokrowce motocyklowe

Pokrowce motocyklowe to elementy zabezpieczające motocykl. Pokrowce na motocykl będą chronić motocykl przed warunkami atmosferycznymi i utrzymają żywotność komponentów. Pokrowiec na motocykl nie tylko ochroni Twój motocykl przed warunkami atmosferycznymi, ale będzie również służył jako bariera przeciw napadowi.

Oleje silnikowe

Olej silnikowy jest olejem silnikowym stosowanym do smarowania silników spalinowych. Na ogół mają oleje bazowe wzbogacone różnymi dodatkami, w szczególności dodatkami odpornymi na zużycie, dyspergatorami, smarami wielosezonowymi i wzmacniaczami indeksu konsystencji. Oleje te służą do utrzymania silnika w dobrym stanie.

Oleje do widelców

Oleje do widelców łączą się z płynami procesowymi motocykli i są równoważne z olejami hydraulicznymi. Są również kierowane jako smary do amortyzatorów. Olej do widelców służy do smarowania widelców motocyklowych, wsporników hamulców, amortyzatorów i innych elementów.

Oleje przekładniowe

Olej przekładniowy to środek smarny stworzony specjalnie do skrzyń biegów, rozdzielnic i mechanizmów różnicowych w motocyklach, ciężarówkach i innych pojazdach. Ma zwiększoną konsystencję i zwykle zawiera mieszanki siarkoorganiczne. Olej przekładniowy został specjalnie opracowany do osłaniania, smarowania i chłodzenia układów przekładni.

Konserwacja i czyszczenie

Konserwacja i czyszczenie motocykla obejmuje kontrolę części motocykla, śrub mocujących oraz czyszczenie i smarowanie kluczowych elementów . Jeśli jeździsz codziennie, utrzymuj swój rower w dobrym stanie i czystości. Narzędzia do konserwacji i czyszczenia można kupić od Alpinestars , Akrapovic , Givi , Dainese , Shad i Klim .

Zbiorniki i liczniki

Zbiorniki i liczniki to ważna część motocykla. Zbiornik służy po prostu do przechowywania paliwa. Zapewnia jednak również bezpieczny obszar, w którym kolana mogą się chwycić podczas jazdy, służąc jako podstawowy punkt połączenia między motocyklem a kierowcą. Miernik służy do określania prędkości i innych informacji o motocyklu.

Więcej o serwisowaniu motocykli:

Więcej na temat konserwacji motocykla obejmuje stojaki montażowe, zamki i narzędzia. Stojak montażowy służy do parkowania motocykla i utrzymywania go w jednym miejscu podczas konserwacji. Zamki chronią motocykl przed kradzieżą, a narzędzia służą do utrzymania motocykla w dobrym stanie.