up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Strona Główna

Odzyskiwanie i Opieka motocykle-wyposazenie

Odzyskiwanie i Opieka motocykle-wyposazenie

Znajdź szeroką gamę produktów Odzyskiwanie i Opieka dla motocykle-wyposazenie. Odkryj najlepsze oferty w motardinn. Szybka wysyłka i bezpieczna płatność.

Polecane produkty w Odzyskiwanie i Opieka

Marki Odzyskiwanie i Opieka

Wskazówki dotyczące wyboru najlepszego odzyskiwania motocykla

Elektrostymulatory

Urządzenie do elektrostymulacji , znane również jako elektryczny stymulator mięśni EMS lub urządzenie do elektrycznej stymulacji nerwowo mięśniowej NMES, działa poprzez dostarczanie impulsów elektrycznych do mięśni, powodując ich kurczenie się i rozluźnianie. Urządzenie składa się z elektrod, które umieszcza się na skórze nad docelowymi grupami mięśni. Elektrody te są podłączone do urządzenia, które następnie wysyła impulsy elektryczne do mięśni. Impulsy elektryczne naśladują naturalne sygnały elektryczne, które mózg wysyła do mięśni podczas aktywności fizycznej. Gdy impulsy elektryczne są dostarczane do mięśni, powodują one wielokrotne kurczenie się i rozluźnianie mięśni. Może to pomóc wzmocnić i uelastycznić mięśnie, poprawić krążenie, zmniejszyć bolesność i napięcie mięśni oraz sprzyjać relaksacji. Elektrostymulatory mogą być wykorzystywane do różnych celów, w tym do rehabilitacji po urazach, poprawy wyników sportowych oraz zmniejszenia bólu i napięcia mięśni.

Pierwsza pomoc

Apteczki pierwszej pomocy to zestaw przedmiotów niezbędnych do udzielenia pomocy medycznej. Apteczka pierwszej pomocy może pomóc w zapobieganiu dalszym szkodom. Apteczka pierwszej pomocy zazwyczaj zawiera różnorodne materiały i sprzęt, który można wykorzystać do zapewnienia podstawowej opieki medycznej w przypadku urazu lub nagłego wypadku. Podczas gdy dokładna zawartość zestawu pierwszej pomocy może się różnić w zależności od rozmiaru, celu i lokalizacji zestawu.

Rollery i piłki masujące

Pianka w rolce to cylindryczne narzędzie do ćwiczeń i automasażu, które służy do celowania i uwalniania napięcia i bolesności mięśni. Podczas korzystania z wałka piankowego użytkownik zwykle umieszcza wałek na ziemi i ustawia na nim swoje ciało, wywierając nacisk na docelową grupę mięśni. Następnie użytkownik obraca wałek piankowy w przód iw tył wzdłuż mięśnia, wywierając nacisk na punkty spustowe lub węzły w tkance mięśniowej. Może to pomóc w rozbiciu zrostów i zwiększeniu przepływu krwi, co może zmniejszyć napięcie mięśni, bolesność i poprawić elastyczność. Wałki piankowe są powszechnie stosowane w fizjoterapii, treningu sportowym i programach fitness, aby poprawić regenerację mięśni, zapobiegać kontuzjom i poprawiać wydajność.

Inteligentne wagi

Inteligentne wagi to urządzenia, które służą do sprawdzania wagi i kondycji. Pozwalają określić procentową zawartość tłuszczu, masy mięśniowej i wody w organizmie.

Automasaż i presoterapia

Automasaż i presoterapia mogą wspomagać łagodzenie bólu, bicia i mięśni oraz poprawiać wytrzymałość i energię ciała i umysłu. Może również poprawić krążenie krwi.

Więcej o odzyskiwaniu:

Więcej informacji na temat regeneracji obejmuje ochraniacze stawów, kremy sportowe, taping i higienę osobistą. Możesz kupić produkty do regeneracji mięśni od Garmin , Safe Max , Muc Off , Tatonka , XLC i Mizuno .

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij