up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Givi

Wszystko ( Givi )

O Givi

Givi, wiodąca nazwa na świecie akcesoriów do motocykli, od samego początku rewolucjonizuje doświadczenia z jazdy. Z niezachwianym zobowiązaniem do innowacji i jakości, Givi stał się synonimem akcesoriów motocyklowych, które doskonale łączą styl, funkcjonalność i trwałość. Został założony we Włoszech w 1978 roku przez Giuseppe Visenzi, byłego motocyklistę, Givi ewoluował z małej firmy w globalną potęgę, ozdabiającą motocykle i kierowców szeroką gamą produktów premium.
W istocie, Givi wyrosła na prekursora w branży akcesoriów motocyklowych, ciągle dostarczając produkty, które redefiniują doświadczenia kierowcy. Z chwalebnym dorobkiem i niezachwianym zobowiązaniem do innowacji, Givi nadal kształtuje przyszłość motocyklowych wycieczek, wzbogacając życie motocyklistów na całym świecie. Te precyzyjnie wyregulowane maszyny zawierają nowoczesną technologię, inżynierię napędzaną wydajnością i ergonomiczne projekty, zapewniając pasjonującą podróż entuzjastom na całym świecie.

Givi podnoszące twoją motocyklową podróż

Motocykle Givi wyrażają zobowiązanie marki do doskonałości. Motocykle Givi wyrażają ducha przygody na dwóch kołach, od zwinnych motocykli ulicznych po wytrzymałe modele przygodowe. Osłona Givi jest świadectwem staranności marki w dbałości o komfort kierowców. Wykonane z precyzją, te osłony oferują niezrównaną aerodynamikę, minimalizując opór wiatru i optymalizując ochronę. Motocykliści mogą bez trudu przecinać powietrze, chronieni przed elementami, i cieszyć się bardziej gładką jazdą.
Kolekcja Givi top-case wyraża wygodę i wszechstronność. Te przypadki zapewniają bezpieczne przechowywanie dla motocyklistów, akomodując kaski, sprzęt i niezbędne rzeczy. Wyposażone w mocne materiały i funkcje przyjazne dla użytkownika Givi top-case łatwo mocują się do motocykli, oferując zarówno styl, jak i praktyczność. Torby Givi tank łączą styl i użyteczność dla motocyklistów poszukujących rozwiązań do przechowywania w podróży. Te torby są przymocowane do zbiornika motocykla, oferując łatwy dostęp do przedmiotów bez kompromisów w pozycji jazdy. Z różnymi rozmiarami i wzorami dostępnymi, torby Givi tank są doskonałym towarzyszem zarówno dla komunikacji miejskiej, jak i długodystansowych podróży.
Szeroka gama toreb i sakw Givi odzwierciedla zobowiązanie marki do dostosowywania się do różnych potrzeb kierowców. Zaprojektowane dla różnych typów motocykli, torebki Givi oferują dużą pojemność przechowywania, jednocześnie zachowując smukły profil. Czy to przez krajową przygodę, czy codzienną podróż, sakwy Givi zwiększają wygodę, nie rezygnując z stylu. Rozwiązania bagażowe Givi wyrażają etykę trwałości i funkcjonalności. Wykonane, aby wytrzymać trudy drogi, bagaż Givi zapewnia, że kierowcy mogą bezpiecznie nosić swoje rzeczy i z pokojem sumienia. Bagaż motocyklowy Givi obejmuje top-case, sakwy, torby tank, i więcej, wszystkie przyczyniające się do wyższego doświadczenia z jazdy.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij