up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Komunikacja

Komunikacja

Akcesoria

Akcesoria

Kaski MTB

Kaski MTB

Kategorii

Elektronika

Kaski

Wszystko( Sena )

Sena

Sena to globalna marka, która specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnych systemów komunikacji i inteligentnych akcesoriów dla motocyklistów. Od samego początku Sena była na czele rewolucji w zakresie bezpieczeństwa, łączności i komunikacji na drodze. Została założona w 1998 roku przez Tae Kima jako mała firma w Seulu w Korei Południowej z wizją poprawy jazdy za pomocą nowoczesnych technologii. Droga marki zaczęła się od skupienia na opracowywaniu systemów komunikacji Bluetooth specjalnie zaprojektowanych dla kasków motocyklowych. Zobowiązanie Sena do badań i rozwoju pozwoliło im na stworzenie przełomowych produktów, które kształtowały branżę i ustanawiały nowe standardy w komunikacji i bezpieczeństwie motocyklistów.
Sena ewoluowała w markę kojarzoną z bezpieczeństwem, łącznością i innowacją dla motocyklistów na całym świecie. Dzięki zróżnicowanej gamie wysokiej jakości produktów, które odpowiadają różnym preferencjom i stylu jazdy, Sena nadal wyznacza granice tego, co możliwe, zapewniając, aby motocykliści mogli cieszyć się jazdą, pozostając jednocześnie połączeni i chronieni.

Sena łącząca motocyklistów poprzez rewolucjonizację bezpieczeństwa

Sena poświęcenie entuzjastom motocykli przekracza urządzenia komunikacyjne. Produkują również wysokiej jakości motocykle dostosowane do potrzeb współczesnych motocyklistów. Motocykle Sena charakteryzują się eleganckimi projektami, mocnymi silnikami i zaawansowanymi funkcjami, co czyni je popularnymi wyborami wśród motocyklistów o różnych preferencjach i stylu. Kaski motocyklowe Sena są wynikiem ich głębokiego zrozumienia potrzeb motocyklistów. Łączą one bezpieczeństwo, wygodę i nowoczesną technologię, dostarczając niezrównanego doświadczenia jazdy, jednocześnie zapewniając bezpieczeństwo. Niezależnie od tego, czy preferujesz kask pełno twarzowy, modułowy czy otwarty, Sena ma szeroki wybór opcji, aby dostosować się do różnych stylów i warunków jazdy.
Kaski motocyklowe Sena są wyposażone w zintegrowane systemy komunikacyjne, umożliwiające motocyklistom pozostanie w kontakcie z innymi motocyklistami, wykonywanie połączeń głosowych bez użycia rąk, słuchanie muzyki i dostęp do nawigacji GPS w czasie jazdy. Te kaski wyrażają zobowiązanie marki do poprawy bezpieczeństwa kierowcy bez uszczerbku na wygodzie i stylu. Modułowe kaski Sena oferują wszechstronność kasku pełno twarzowego z wygodą konstrukcji otwartej. Otwierany daszek umożliwia łatwą zmianę między pełną ochroną i zwiększonym przepływem powietrza, co czyni je idealnymi na długie trasy i miejskie podróże.
Kaski pełno twarzowe Sena zapewniają maksymalną ochronę i wygodę dla motocyklistów poszukujących kompleksowego rozwiązania w kwestii hełmów. Dzięki zaawansowanym systemom wentylacji, funkcjom kontroli hałasu i zintegrowanym możliwościom komunikacji te kaski zapewniają wciągające doświadczenie jazdy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo. Otwarte kaski Sena łączą klasyczny wygląd z nowoczesną technologią. Te kaski zapewniają przewiewność i zwiększoną widoczność, co czyni je popularnym wyborem dla motocyklistów, którzy preferują wolność kasku otwartego, pozostając jednocześnie połączonymi ze swoimi urządzeniami. Oprócz kasków motocyklowych Sena produkuje szeroką gamę urządzeń elektronicznych dostosowanych do motocyklistów. Od zestawów słuchawkowych Bluetooth, które idealnie pasują do kasków, po akcesoria montowane na kierownicy, takie jak kamery, piloty zdalnego sterowania i czujniki ciśnienia w oponach, elektroniczne urządzenia Sena są zaprojektowane w celu uproszczenia i wzbogacenia doświadczenia motocyklowego.

pedidos

WhatsApp

+34 663 922 716

clouse menu Zamknij