up

Opcja `Zapamiętaj mnie na tym komputerze`

Wybierz opcję `Zapamiętaj mnie na tym komputerze` Jeżeli chcesz w przyszłości automatycznie logować się na tym komputerze. Twoje konto będzie zapamiętane przez 45 dni. Proszę nie używać opcji `Pamiętaj mnie` jeżeli korzystasz z publicznego komputera lub z używanego przez więcej niż jedną osobę.

Sena

Kategorii

Elektronika

Kaski

Wszystko ( Sena )

O Sena

Pasja do przygody. Obsesja na punkcie perfekcji.
W Sena wszyscy jesteśmy motocyklistami i entuzjastami technologii, w tym nasz CEO. Kiedy więc opracowujemy nowe produkty, dokładamy wszelkich starań, aby ostateczna wersja była taka, o jakiej marzyliśmy... i wszystkim, czego oczekują od niej nasi klienci. Ta pasja owocuje obszernym katalogiem produktów o specyficznych cechach do niezliczonych zastosowań.
Po drodze SENA ma nadzieję rozbić przyjęte z góry paradygmaty i rzucić wyzwanie konwencjonalnym ograniczeniom, zwłaszcza gdy towarzyszy im słowo „nie mogę”. Świetny zespół firmy SENA zawsze dba o to, aby wszystkie jej produkty nadążały za jej nieposkromionym poczuciem przygody i spełniały marzenia klientów.
To jest Sena. To było od naszych początków w 1998 roku w Korei do dnia dzisiejszego w naszej centrali w Kalifornii. Nasza pasja do przygody i obsesja na punkcie perfekcji doprowadziły nas do stania się światowym liderem w technologii stosowanej we wszystkich naszych ergonomicznych i wydajnych urządzeniach.
Mamy nadzieję, że ta miłość do motocykli przełoży się na nasze produkty, które będą inspirować naszych klientów do rzucania wyzwania zwykłym rutynom i realizowania własnych przygód na całe życie.
Sena. Postęp w przygodzie.


clouse menu Zamknij